mainekujundajad...

ATV teemalised uudised erinevatest pressi väljaannetest!

Moderaatorid: makuke, kala

Re: mainekujundajad...

PostitusPostitas klemm » 03 Veebr 2012, 22:12

Munko kirjutas:Samas mul naabrid räägivad, et lahe pill ega torise, kui üle nende põldude sõidan :D

Muidugi aeg-ajalt keevitan nende traktoreid ka :lol:

Selles just viga ongi, et pooled, või isegi rohkem inimesed on normaalsed, a nad ei pasunda sellest igal pool, et mul on lahe atv-ga naaber. Kisavad see teine pool igal võimalusel.
suzuki LTA 700 väiketraktor
warn, snorklid 5x kaitsmed, soendused, 27 bc, zümo 550, twin air, niplid ja kummikud (õlgadeni) ühesõnaga kõik mis vaja
53980192
www.koduabi24.eu
Kasutaja avatar
klemm
ATV-Sport.net friik
ATV-Sport.net friik

PostitusPostitas pummel » 03 Veebr 2012, 22:29

kailo1 kirjutas:
pummel kirjutas:Võimalik et keerab,aga enam ei huvitagi mida see per--e keerab,sest sellest jahumisest on tõsine siiber,iga nädal leiab keegi kuskil jälle midagi,miks atv paha on...Et siis vastupidine effekt hakkab vaikselt tekkima,sinna kuhu ma varem ei roninud,nüüd tahan et kirjutataks ikka asja eest,tõmban mööda põllumeeste põlde nii,et sitapuru jutt järgi.Iga uue artikli peale tean juba mida teha tuleb...nagunii kuskil sõita ei tohi..

Vähe sellest, et talvel sõidetakse meil siin nii pädevad vennad, et sõidavad suvel ka mõõda põlde.Saanimehed võiks ikka küsida millistel põldudel võiks sõita ja millistel mitte ega keegi ei keela ju kui on küsitud ja näidatud millistel põldudel sõita.

Kailo,sinu 1000 ha põldudel korraldame järgmise väljasõidu...mitte paha pärast,kevadkündi ju vaja ka teha.
Ja sina tee neist jälgedest siis pilti ja kirjuta ajalehte artikkel,tublid atv-mehed aitasid põldu üles künda ;)

No muidu ju keegi ei kirjuta midagi positiivset atvdest.
Savi on....
Kasutaja avatar
pummel
ATV-Sport.net friik
ATV-Sport.net friik

PostitusPostitas Munko » 03 Veebr 2012, 22:47

kailo1 kirjutas:
pummel kirjutas:Võimalik et keerab,aga enam ei huvitagi mida see per--e keerab,sest sellest jahumisest on tõsine siiber,iga nädal leiab keegi kuskil jälle midagi,miks atv paha on...Et siis vastupidine effekt hakkab vaikselt tekkima,sinna kuhu ma varem ei roninud,nüüd tahan et kirjutataks ikka asja eest,tõmban mööda põllumeeste põlde nii,et sitapuru jutt järgi.Iga uue artikli peale tean juba mida teha tuleb...nagunii kuskil sõita ei tohi..

Vähe sellest, et talvel sõidetakse meil siin nii pädevad vennad, et sõidavad suvel ka mõõda põlde.Saanimehed võiks ikka küsida millistel põldudel võiks sõita ja millistel mitte ega keegi ei keela ju kui on küsitud ja näidatud millistel põldudel sõita.

Ohjah, tahad saaniga väikese ringi teha, ajad enne 2 päeva talunikke taga või :roll: Suvel sõidangi peale
niitmist otse üle põldude, no keda see peaks kottima (siiani pole ka kuulda olnud).
KQ700, 27BC, Warn, snorklivaba, radikas ripakil
Munko
ATV friik
ATV  friik

PostitusPostitas kailo1 » 03 Veebr 2012, 22:55

Munko kirjutas:
kailo1 kirjutas:

Ohjah, tahad saaniga väikese ringi teha, ajad enne 2 päeva talunikke taga või :roll: Suvel sõidangi peale
niitmist otse üle põldude, no keda see peaks kottima (siiani pole ka kuulda olnud).

See asi ikka pigem nii, et kui korra on küsitud ega siis rohkem pole vaja küsida ega keegi talvel ju uut põldu juurde tee :lol: .Üle heinamaade sõidan ise ka kui ei teki rööpaid.Mõnel on komme sileda põllu peal paarutada ja pinnast lõhkuda kui sõidate siis ikka mõistusega.Mina olen lõpetanud :D
Kawasaki 750 "Olles kaelani sita sees, on peamine pead mitte norgu lasta!" 5041666 KOSE ORT 2011. aasta Eesti 4x4 Karikavõistluse 1. koht :)
Kasutaja avatar
kailo1
ATV-Sport.net söber
ATV-Sport.net söber

PostitusPostitas Ain » 08 Aug 2012, 17:18

saanimehed jälle tembutanud... :D

Pilt
Müüa Cardo PACKTALK Bold JBL sideseadmed:
Cardo ja Garmini seadmete ametlik edasimüüja Eestis
Arve ja hinnad km.-ga.
Ain
5O8348I
Kasutaja avatar
Ain
ATV-Sport.net friik
ATV-Sport.net friik

PostitusPostitas yxsass » 09 Aug 2012, 17:08

Hakkab vist kohale jõudma :)
yxsass
ATV fänn
ATV fänn

PostitusPostitas no fear » 15 Aug 2012, 21:26

yxsass kirjutas:Hakkab vist kohale jõudma :)

Ma jälgisin ühte saanirada, mis kevadel oli paras triip orase peal...juuliks oli vili nii kõrgele tõusnud, et seal ei olnud mitte mingit vahet. Mitte mingit! Ma tõesti ei viitsinud pilte teha, sest alati kui ma sealt möödusin, siis oli päike vastu ja head pilti ei oleks sealt saanud... see oli siis see Põltsamaa, ehk siis Puhu ristist Jõgeva poole minna, ca 1 km.

Nii, et ... mitte ei jõua tegelt kohale :twisted:
Kawasaki ja CanAm 650. Sahk, puhur ja VahvaJussi 320 abiks tööde tegemisel.
no fear
ATV-Sport.net friik
ATV-Sport.net friik

PostitusPostitas Aimar650 » 15 Aug 2012, 22:05

no fear kirjutas:
yxsass kirjutas:Hakkab vist kohale jõudma :)

Ma jälgisin ühte saanirada, mis kevadel oli paras triip orase peal...juuliks oli vili nii kõrgele tõusnud, et seal ei olnud mitte mingit vahet. Mitte mingit! Ma tõesti ei viitsinud pilte teha, sest alati kui ma sealt möödusin, siis oli päike vastu ja head pilti ei oleks sealt saanud... see oli siis see Põltsamaa, ehk siis Puhu ristist Jõgeva poole minna, ca 1 km.

Nii, et ... mitte ei jõua tegelt kohale :twisted:

Milleks vaielda?? :?
Kawasaki 650, 27" karuküüned, snorkel, radikas üleval, Come up Cub3
Kose ORT nr 28
2011. aasta Eesti 4x4 Karikavõistluse 1. koht
Kasutaja avatar
Aimar650
ATV friik
ATV  friik

PostitusPostitas Ain » 15 Aug 2012, 22:43

kusjuures huvitav ongi see et- sõidad ATVga kasvõi teepeal- oled paha...sõidad saaniga põllul - jälle paha..... Sõnajalad sõidavad kopteriga- ikka paha,paha...

olen ka jälginud mitut põldu kus talvel oli jälgi rohkem kui põldu- ja ikaldust küll näha pole?
ja see põllulapike kohe kutsus kässarit tõmbama ja pilti tegema :D
Eestlased... :D

tuld!
Arve ja hinnad km.-ga.
Ain
5O8348I
Kasutaja avatar
Ain
ATV-Sport.net friik
ATV-Sport.net friik

PostitusPostitas Sepp » 16 Aug 2012, 11:03

Ain kirjutas:saanimehed jälle tembutanud... :D

Pilt

samas need võivad olla ka UFO jäljed, inglismaal teevad palju ilusamaidhttp://margit-midro.blogspot.com/2010/11/virjaringid.html meil siin vähe käpardimad :roll: , jätke saani mehed rahule :twisted:
Sepp
ATV-Sport.net friik
ATV-Sport.net friik

PostitusPostitas jarks9 » 26 Aug 2012, 21:04

meil oli ka siin kandis saan üle rapsi talvel sõitnud. võrsumise ajal jäi sõkutud koht kõvasti teistest kohtadest maha. koristuse ajal jooksis pikk rapsita sälk üle põllu- kahju on kõvasti üle 100 eurtsi.

kõik oleneb lume paksusest kui meetrine lumi on siis ei juhtu midagi, aga õhema lume sõkub saan kinni ja õhku jääb väheks.
suzuki kq 700 ja palju lisasid!
Kasutaja avatar
jarks9
ATV friik
ATV  friik

PostitusPostitas weltmaster » 27 Aug 2012, 11:52

üle pika aja üks mõistlik vastus ja põhjendus
can-am xxc, 5011446
Kasutaja avatar
weltmaster
ATV-Sport.net friik
ATV-Sport.net friik

PostitusPostitas LauriJ » 19 Nov 2012, 22:27

Postitan siia teemasse, sest varsti võib äkki jälle kuulda ATV-de mainekujundamisest.
Nimelt kuna ise metsamees ja mõned teavad, et meeldib ka ATV-ga sõita, siis jõudis minu kõrvu RMKst, et kuskil Võrtsjärve ääres oli mingi atv üritus olnud. Ööbiti mingis kämpingus või hotellis. Nimelt künti korralikult üle kuusekultuuri ja tehti korralikult kahju seal. Keegi RMK-st olevat peale juhtunud aga kätte ei saadud kedagi, kuna kihutati metsa alla ära ja autoga ikka sinna järgi ei lähe.
Jutujärgi olevat olnud siit atv foorumist rahvas. Ma nüüd otsisin põgusalt teemat aga ei leia midagi selle kohta. Kellegi reg number vist kirjutati üles ja saadeti politseisse.
Sellised jutte sosistatakse metsavahel... äkki saaks kuidagi suurt mainekujundust vältida ja ise minna vabandama, kui kõik see jutt tõsi on...
TR3- #303
Kasutaja avatar
LauriJ
ATV kodanik
ATV kodanik

PostitusPostitas JuhanHirv » 19 Nov 2012, 22:43

Ei ole küll kuulnud mingist suuremast üritusest Võrtsu kandis lähiminevikust. Vb oli mõni masin ainult ja seda ei pruugi teised teada. Sellisel juhul võiks asjaosaline ise nii palju mees olla ja oma lollus ka üles tunnistada!!
kawa 650i, meteci põhjakaitse,Come Up Cub 3, camo, 28" Swamp Witch, kolpini kast ja kätesoojendused,3 X snorkel ja radikatõste made by HUNT,riietab ja turvab Spidi. Kui tahad miskit küsida või mind sõitma kutsuda 529 7575
Kasutaja avatar
JuhanHirv
ATV-Sport.net fänn
ATV-Sport.net fänn

PostitusPostitas Arxs » 19 Nov 2012, 22:56

See oleks küll hea, kui neid nüüd selle foorumiga siduda...
Q_Q
Kasutaja avatar
Arxs
ATV-Sport.net friik
ATV-Sport.net friik

PostitusPostitas pummel » 20 Nov 2012, 00:03

LauriJ kirjutas:P
Jutujärgi olevat olnud siit atv foorumist rahvas.

Et siis kelle jutu järgi...kui kedagi kätte ei saadud :roll:
Savi on....
Kasutaja avatar
pummel
ATV-Sport.net friik
ATV-Sport.net friik

PostitusPostitas Ivar » 20 Nov 2012, 00:05

Kelle jutu järgi see oli siit foorumi rahvas? Kes nii rääkis peaks siis ka ise teadma neid.
Ivar
ATV-Sport.net friik
ATV-Sport.net friik

PostitusPostitas LauriJ » 20 Nov 2012, 08:24

Tuttav RMK metsnik küsis minu käes, et kas olen kuulnud midagi sellisest üritusest. Tema rääkis, et olevat üritus olnud ja küsis konkreetselt, et kas mina ka olen atv foorumi liige ja kas olen kuulnud midagi sellisest üritusest. Ma muidugi rääkisin, et siin foorumis nagu püütakse atv-sõitu ausees hoida ja keegi normaalne inimene ei lähe kuusekultuuri sisse lõhkuma. Küsisin, et äkki mingid kohalikud niisama eksisid ära aga metnik rääkis, et ei saanud olla, kuna rahvas olevat tulnud kuskilt kaugemalt ja siis ööbinud mingis majutuskohas (ta mainis selle majutuskoha nime ka ära aga mul pole enam meeles). Eks nad saavad selle majutuskoha kaudu ka ehk nimed jms teada, kui vaja on.
Ütlesin, et uurin asja ja äkki leiab lahenduse. Panin igaksjuhuks siia ka info üles, äkki keegi tunneb ennast ära.
TR3- #303
Kasutaja avatar
LauriJ
ATV kodanik
ATV kodanik

PostitusPostitas Ain » 20 Nov 2012, 11:09

Võrtsjärve ääres peak olema majutusasutus kus korraldatakse ka atv sõite. Sellest loost on juba vaikselt siin seal kuulda olnud...aga keegi ei tea kes kus... seega see asi ilmselgelt sinnapaika jääbki.
ATV maine on niigi teada.... ega siin midagi rohkemat teha ei anna.. Ja oleks ka äärmiselt sinisilmne seda loota. Masinaid tuleb järjest rohkem juurde ja probleemid sagenevad. Siin foorumis on loomulikult suur osa atv mehi üle eesti. Samuti on siin foorumis aegajalt "head" infot sõitude ja tegemiste kohta kus ilusti juures ka video/pildimaterjal. Ilmselt on ajaküsimus millal kuskil piisava huvi korral asi tõsisemalt käsile võetakse...
Arve ja hinnad km.-ga.
Ain
5O8348I
Kasutaja avatar
Ain
ATV-Sport.net friik
ATV-Sport.net friik

PostitusPostitas Amigo » 20 Nov 2012, 11:26

Kui ATV sõidab metsas üle meetrisügavuste metsaveotraktori jälgede, siis sõimatakse ikka vaid ATV omanikke. Arumaeisaa krt :roll: Pilt
Cee-effide tuunimine, hooldus , remont.
Tasuta nõuanded tel. 58 236 408
Kasutaja avatar
Amigo
ATV-Sport.net friik
ATV-Sport.net friik

PostitusPostitas Sepp » 20 Nov 2012, 11:43

Amigo kirjutas:Kui ATV sõidab metsas üle meetrisügavuste metsaveotraktori jälgede, siis sõimatakse ikka vaid ATV omanikke. Arumaeisaa krt :roll: Pilt

Ehk ühed teevad tööd teised tallavad nii sama tühja :roll: ja kui siia liita kadedus, et kuradi pursui on endale atv´i soetanud... jne siis ongi käes.
mäletate seda viimatist Keila juhtumit, seal tuututati küll jumala tühja kohapealt :|
Sepp
ATV-Sport.net friik
ATV-Sport.net friik

PostitusPostitas urmass » 20 Nov 2012, 11:52

Amigo kirjutas:Kui ATV sõidab metsas üle meetrisügavuste metsaveotraktori jälgede, siis sõimatakse ikka vaid ATV omanikke. Arumaeisaa krt :roll: Pilt

Eks selle kuusenoorendiku kündmine on kehv asi küll ja normaalsetele ATV kasutajatele saab jällegi pasunasse anda. Kurb. Aga Amigo pilti vaadates peab tõdema, et siin meie kandis Karksi- Halliste- Abja kandis näeb üsna sageli just sellist vaatepilti mis pärast metsatööd järgi jääb ja ka paraku RMK enda metsamajanduses ja vot kui siis satub sinna trassile kamp ATV mehi/naisi kukutakse tänitama kus alles loodust rapitakse. :? LauriJ -le, et kui on info täpsemalt teada siis riputa see siis keskkonda infona üles mis ja kus
Kasutaja avatar
urmass
ATV sõltlane
ATV sõltlane

PostitusPostitas weltmaster » 20 Nov 2012, 14:10

suurem osa metsategijaid arvestavad selliste sügis-kevadiste ilmadega ja väljavedu toimub enamasti siis kui külm on üle käinud, selline pilt suht harva esinev. Pigem kaldun arvama, et see põllupealne rööbas varsti künni alla läheb.
can-am xxc, 5011446
Kasutaja avatar
weltmaster
ATV-Sport.net friik
ATV-Sport.net friik

PostitusPostitas Sepp » 20 Dets 2013, 19:07

Sepp
ATV-Sport.net friik
ATV-Sport.net friik

PostitusPostitas kailo1 » 20 Dets 2013, 19:14

Krt meil on ka siis selle suure poriga üle talivilja põllu sõidetud.kõrval on põlluvahe tee,aga seal ei osata sõita.Masendav :(
Kawasaki 750 "Olles kaelani sita sees, on peamine pead mitte norgu lasta!" 5041666 KOSE ORT 2011. aasta Eesti 4x4 Karikavõistluse 1. koht :)
Kasutaja avatar
kailo1
ATV-Sport.net söber
ATV-Sport.net söber

EelmineJärgmine

Mine Meediakajastus

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist

FOXGEAR