CF Moto 500 kütusekulu

Küsimused, probleemid ja uudised

Moderaatorid: makuke, kala

Re: CF Moto 500 kütusekulu

PostitusPostitas klemm » 06 Sept 2016, 18:00

griips kirjutas:
klemm kirjutas:No see ju hea kulu. Suzukiga asfalt ja kruus 15-17 sajale, oleneb kuidas vajutada.

Unustasid adra jälle taha? :p

Atra mul pole, a 40-ga ka ei sõida, ikka sajaga lasen :biker:
suzuki LTA 700 väiketraktor
warn, snorklid 5x kaitsmed, soendused, 27 bc, zümo 550, twin air, niplid ja kummikud (õlgadeni) ühesõnaga kõik mis vaja
53980192
www.koduabi24.eu
Kasutaja avatar
klemm
ATV-Sport.net friik
ATV-Sport.net friik

PostitusPostitas Agronaut » 07 Sept 2016, 06:28

Tuli hea mõte-võtan oma CF i ja teise CF i ,mis väidetavalt poole vähem kütust tarbib ning läbime koos teatud vahemaa. Siis teeme kontrolltankimise ja vaatame kulu. Loodan saada rivisse veel ühe Kawasaki ,700 se Suzuki ja Polarise,eks näis mis õnnestub.
Agronaut
ATV uudistaja
ATV uudistaja

PostitusPostitas Renx1 » 07 Sept 2016, 08:42

Vaatan siin kütusekulu kuum teema. Uuena Goes 625 max meil pundis kõigil alguses ca 20+l/100-le jäi kuid pärast langes. Maanteel kimades enamuses punn põhjas siis ikka ca 100 km vaid saab. Oluliselt langeb muidugi kütusekulu kui gaasi kaks grammi tagasi lased:P Aga pakun, et 15l/100km-le võiks see reaalsus maanteel ikka olla min. Metsas võtab kõik ära ja siva;)
Renx1
ATV söber
ATV söber

PostitusPostitas klemm » 07 Sept 2016, 18:35

Agronaut kirjutas:Tuli hea mõte-võtan oma CF i ja teise CF i ,mis väidetavalt poole vähem kütust tarbib ning läbime koos teatud vahemaa. Siis teeme kontrolltankimise ja vaatame kulu. Loodan saada rivisse veel ühe Kawasaki ,700 se Suzuki ja Polarise,eks näis mis õnnestub.

See juba ammu testitud. Aastaid parmupirinal. Tuleb 400-500 km kerget sõitu. Tangitakse ca. 100 km tagant ja liitreid mahub kõigil sisse enamvähem sama palju ( esindatud tavaliselt kõik margid ja mitte margid)
Ainus erinevus mis mina kohanud olen oli sultsi sõidul, kui canam võttis 10 liitrit rohkem kui suzuki ja seda ikka väga korralikul maastikul :D
suzuki LTA 700 väiketraktor
warn, snorklid 5x kaitsmed, soendused, 27 bc, zümo 550, twin air, niplid ja kummikud (õlgadeni) ühesõnaga kõik mis vaja
53980192
www.koduabi24.eu
Kasutaja avatar
klemm
ATV-Sport.net friik
ATV-Sport.net friik

PostitusPostitas pummel » 07 Sept 2016, 23:50

klemm kirjutas:Ainus erinevus mis mina kohanud olen oli sultsi sõidul, kui canam võttis 10 liitrit rohkem kui suzuki ja seda ikka väga korralikul maastikul :D

Ferrari tarbib ka rohkem kütust kui Dacia,maksab ka veic rohkem.Ega need lisa kw lambist tule,loomulik et kui on vajutamis koht siis võimsam pill tarbibki rohkem.Hiinakad on klass omaette,hunnik rauda järgi vedada siis pole just suurem kütuse säästja.Pange pillid tühikäigul tiksuma,las tiksuvad kõrvuti näiteks 10 tundi,mõõtke siis....kütuse kulu cännukal ja suzul sama,põhjagaasiga tunnike sõitu siis lööb erinevus välja.Rahulikult kulgedes suurt vahet polegi.jummala haige teema minu arust,kaks sarmasugust autot võtavad ka erinevalt kütust,asi juhis ja sõidustiilis rohkem kinni.
Savi on....
Kasutaja avatar
pummel
ATV-Sport.net friik
ATV-Sport.net friik

PostitusPostitas Misa10 » 08 Sept 2016, 07:01

lõpuks ometi ka üks mõistlik vastus up:
Misa10
ATV uudistaja
ATV uudistaja

PostitusPostitas Agronaut » 08 Sept 2016, 09:58

Selgitan veel kord-minu eesmärk on välja selgitada kas minu CF võtab teise CF ga võrreldes tavatult palju kütust või ongi selline kulu loomulik.Kui võtab palju siis on midagi korrast ära ,kui peabki nii palju tarbima-mis teha,ise ostsin sellise! samas on hea teada saada palju tarbivad analoogsed nn. margikad. Loomulikult saan aru et hiinakas veab palju rauda endaga kaasas,mootor ei ole kõige ökom, jne. veel kord-tahan teada kas 15 l/100 maanteel püsival kiirusel 40 km/h on anomaalia või reaalsus.
Agronaut
ATV uudistaja
ATV uudistaja

PostitusPostitas griips » 08 Sept 2016, 10:39

Agronaut kirjutas:Selgitan veel kord-minu eesmärk on välja selgitada /---/ kas 15 l/100 maanteel püsival kiirusel 40 km/h on anomaalia või reaalsus.

Pigem anomaalne reaalsus:)
CF 500-2A & Can-Am Outlander 650 PRO
Kasutaja avatar
griips
ATV kodanik
ATV kodanik

PostitusPostitas Amigo » 08 Sept 2016, 19:19

Agronaut kirjutas:Selgitan veel kord-minu eesmärk on välja selgitada kas minu CF võtab teise CF ga võrreldes tavatult palju kütust või ongi selline kulu loomulik.Kui võtab palju siis on midagi korrast ära ,kui peabki nii palju tarbima-mis teha,ise ostsin sellise! samas on hea teada saada palju tarbivad analoogsed nn. margikad. Loomulikult saan aru et hiinakas veab palju rauda endaga kaasas,mootor ei ole kõige ökom, jne. veel kord-tahan teada kas 15 l/100 maanteel püsival kiirusel 40 km/h on anomaalia või reaalsus.

Loe teema algust neli lehekülge tagasi. Sul masinal mingi viga külles . Kui sõidad ja kasutad nii nagu siin kirjutad, siis selline küttekulu EI OLE NORMAALNE.
Cee-effide tuunimine, hooldus , remont.
Tasuta nõuanded tel. 58 236 408
Kasutaja avatar
Amigo
ATV-Sport.net friik
ATV-Sport.net friik

PostitusPostitas Agronaut » 08 Sept 2016, 22:05

pill praegu Pärnus Motopoes hoolduses. Eks olen ka seal oma kurba saatust kurtnud,näib kas leiavad midagi. peale seda tahaks tõsiselt testida. Aga muidu,ptüi,ptüi ,ptüi,üle vasaku õla.ei saa CF kohta midagi kurta.
Agronaut
ATV uudistaja
ATV uudistaja

PostitusPostitas Agronaut » 12 Okt 2017, 22:14

No nii! Märkamatult on möödunud aasta,annan siis teada mis on juhtunud. Juhtunud on see et aastaga on olnud vähe sõitmist-odomeetrile oli kogunenud 7654 km enne remonti viimist. Eelmine aasta sai vahetatud libisema hakanud sidur,seekordne remont kujunes aga märkimisväärseks-arve 706 eurot. Vahetusse läks variaatori rihm ja veel vidinaid,nokkvõll koos nookurite ja ketiga ,kardaanid ja kardaaniristid ,süüteküüal ja veel vähemtähtsaid detaile. sai paak silmini tangitud, odomeetri näit fikseeritud ja tööle. Läbitud sai põldu ja kruusateed,ei käinud mudas uputamas. esimene tähelepanek-lootsin et max kiirus on kasvanud kuid seda eriti ei juhtunud. enne remonti oli see langenud 72km/h,nüüd on 75. Uuena oli parim tulemus 85 km/h. Sõidetud sai valdavalt kiirema käiguga,umbes 10% aeglasega. Veetud ka mõned km kerget atv käru. Kütus paagis kahanes aga kiiresti. Tulemus 81 läbitud kilomeetrit,kuluks 14 Söökla Ka bensiini! Niisiis 17l/100 km. Nuta või naera,vähe või palju? Saan ehk lähipäevil teise ökonoomse CF ga võrdlema minna. Ahjaa,kolb vahetati ka paar aastat tagasi garantii korras ära.
Agronaut
ATV uudistaja
ATV uudistaja

PostitusPostitas Stoneman » 26 Mai 2018, 13:42

Ei hakka uut teemat tegema, tekkis üks küsimus, äärmiselt loll tõenäoliselt, aga küsin siiski. CF500-2A tooreklapi hoob või lüliti - kus pool see sõidu ajal peaks olema? Paremal või vasakul? Paremal pool siis klapi sümbol ja vasakul "poolik" nool. Siiani arvasin, et sõidu ajal peaks paremal olema, samas üks härra väitis vastupidist.
Kasutaja avatar
Stoneman
ATV kodanik
ATV kodanik

PostitusPostitas Arxs » 27 Mai 2018, 00:15

Stoneman kirjutas:Ei hakka uut teemat tegema, tekkis üks küsimus, äärmiselt loll tõenäoliselt, aga küsin siiski. CF500-2A tooreklapi hoob või lüliti - kus pool see sõidu ajal peaks olema? Paremal või vasakul? Paremal pool siis klapi sümbol ja vasakul "poolik" nool. Siiani arvasin, et sõidu ajal peaks paremal olema, samas üks härra väitis vastupidist.

Töötab ainult ühtepidi väga valikut pole :lol:
Q_Q
Kasutaja avatar
Arxs
ATV-Sport.net friik
ATV-Sport.net friik

PostitusPostitas Arxs » 27 Mai 2018, 00:15

Stoneman kirjutas:Ei hakka uut teemat tegema, tekkis üks küsimus, äärmiselt loll tõenäoliselt, aga küsin siiski. CF500-2A tooreklapi hoob või lüliti - kus pool see sõidu ajal peaks olema? Paremal või vasakul? Paremal pool siis klapi sümbol ja vasakul "poolik" nool. Siiani arvasin, et sõidu ajal peaks paremal olema, samas üks härra väitis vastupidist.

Töötab ainult ühtepidi väga valikut pole :lol:
Q_Q
Kasutaja avatar
Arxs
ATV-Sport.net friik
ATV-Sport.net friik

PostitusPostitas griips » 27 Mai 2018, 08:49

Paremal pool!
CF 500-2A & Can-Am Outlander 650 PRO
Kasutaja avatar
griips
ATV kodanik
ATV kodanik

PostitusPostitas J2germeister » 02 Juun 2018, 08:13

Lugesin kus kurdeti küttekulu, ma oma cf-820(2017a) pole paagiga kunagi 3-kohalist labisõitu saanud :D
5l 100km-le võiks muidugi võtta aga see utoopia. Teinekord olen ntx. 6h metsas ja selle ajaga läbin 40-50km, selleks kulub küll 15l benzu kuid see aeg valdavalt naeratus näol ja alatihti higitilk lõua otsas :D
Pikemaid sõite tehes peab küll paar 20l kankut kaasa võtma :?
hobby masinate puhul peaks arvestama ikka smiles per gallon ;)
Cfmoto 820-le eps.
J2germeister
ATV uustulnuk
ATV uustulnuk

PostitusPostitas Agronaut » 13 Juul 2018, 07:21

Kui te juba arvasite et teema algataja on taevastele radadele läinud siis te eksisite! Täiesti olemas! Ja muljetavaldav on teema vastu huvi üles näidanud külastajate arv-ligi 130 tuh. vaatamist näitab vaid üht-see läheb paljudele korda!

Nüüd siis asja juurde.Sai vahepeal väike remont tehtud ning nüüd peaks olema CF teine noorus.Odomeetri näit täna,13.juulil 2018.a on 8217 km. Paak sai täis valatud näidul 8125. Lihtne tehe annab läbisõiduks 92 km.
Kütust valasin täna paaki,kasutades selleks spetsiaalset mõõteanumat,12 l.Võtame appi matemaatilise tehte ja saame keskmiseks kütusekuluks 13/100 km. See on minu siiamaani parim tulemus!
Harutan lahti ka selle kus sõitsin ja kui kiiresti. Valdav osa kruusateedel,hetkeks saavutasin tippkiiruseks 79 km/h. Muidu jäi 50-60 vahele.Ligikaudu veerand läbisõidust tuli karjamaal,ikka kiiremat käiku kasutades.Aeglasega sõitsin umbes 500 m,esisild oli sisse lülitatud 50 m läbimisel. Ei käinud ei metsas,soos,ojas ega jões.Tagumise käiguga läbisin umbes 40 m.Kliimaseade(kätesoojendus) oli välja lülitatud ja valgusallikad ka. Kohapeal tühikäigul töötas ligikaudu 6 min.

Sllised tulemsed siis seekord. Tuletan meelde et minu eesmärk on teada saada kas selline kütusekulu antud ATV margi ja mudeli juures on normaalne.lahtiseletatuna-kui võtame 100 sama margi ja mudeli atv d siis saame kõigil kontrolldistantsi kütusekuluks ühesuguse tulemuse(väikese veaprotsendiga) mitte et 99 masinat saab kuluks 8,5 l /110 ja minu oma 13! Tänan Teid kaasamõtlemise eest!
Agronaut
ATV uudistaja
ATV uudistaja

PostitusPostitas Amigo » 15 Juul 2018, 08:09

Eks see kütusekulu sõltub millestki veel :OK: sest sõitsin sama masinaga ( CF 500 lühike 600-se kere, 26" rehvid 14" veljel nn. 800-se rattad) GPS-i järgi 57,1 km ( spidoka järgi 57,6 km). Paagi panin nii täis , et tõesti rohkem ei mahtunud. Sõitsin mööda RMK metsateid ja üritasin sõita nii et spido ei oleks alla 60 kmh. Maksimumi ei proovinud, sest masin alles remondist tulnud. Oli õhtune aeg ja päris jahe nii et ilma kinnasteta hakkas külm ja lülitasin kätesoojendused sisse. Asfaldi peal ei käinud, heinamaal samuti. Pärast valasin paagi 500 g mõõteriista kasutades uuesti täis ja kütet läks paaki 50g vähem kui 6 liitrit . Arvutage :ugeek: Pilt
Kasutaja avatar
Amigo
ATV-Sport.net friik
ATV-Sport.net friik

PostitusPostitas Hunt » 15 Juul 2018, 09:11

On teil ikka aega tegeleda katsetega.. 10+L ATVl on täiesti normaalne, eriti need vanad karpaka asjandused. Ja mida see teadmine annab, ATvl oleneb täielikult kütuse kulu, kui palju peale annad, kui suured rattad on, kas on 2 või 4wd. Alla 10L saada on ikka väga hea tulemus.. Metsas rasketes oludes 30-40L sajale pole ka mingi uudis. Ja kas vahet pole.. paned 15l paaki ja saab mõnusa päeva metsas veeta. Maanteel soitmiseks on atv nagunii viimane junn millega sinna ronida, eriti veel need ühepütased cfid. Tahate ökonoomitada, siis soitke mootorratta voi autoga. Saate oma 5l sajale.
Mul mitmeid kundesid, kes on omale atv ostnud nagu mootoratta eest, sest sikli lube pole. Ja siis kurdavad et jubedalt lärmab 100pealt ja kutuse kulu on 15+l 100 ... atv on metsas aeglaseks liikumiseks ja töötegemiseks. Votke oma auto ja pange sellega teise käiguga pöörded pohjas tallinast tartusse , vaadake mis kulu tuleb! Mootorattas atv sarnase kubatuuriga võtab maanteel 4-6l 100le. Aga mootori pöörded on kuskil keskel ja masina vaba veeremine imekerge. Atv aga oma laiade rataste ja kõikide pöörlevate mehanismidega on hirmraske veeremisega. Lisaks on maanteel pöörded põhjas ja lisaks on varjaator üks koige ebaökonoomsemaid jõuūlekandeid. Et mida te siis ootate sellest kütsi kulust. Pane paak täis ja funny, mida sa loed seda bensa grammi :D Ja kui tahad funny ja ökonoomsust, siis ma olen täiesti kindel, et need 1000 ja 800 V2 mootorid tarbivad vähem, kui need 1pütased 400-500sed ja nende V2 mootoritega on funny ka.

Peace :D
Suzuki KQ oli esimene, aga midagi jäi nagu puudu!!! Polaris...ei komentaari(sattus mulle läbi peeretatud isend)!!!!!! Kawasaki 750i , lärmakas ja nagu puuhobune!! Honda oli hea oma automaadiga(parem kui kõik eelmised) Aga nüüd 1000 ja canam, Ma tahtsin ka nägu naerul tagarattal üle soo lasta ja seda pakub ainult 1000can!
Hunt : 5135402
Kasutaja avatar
Hunt
ATV-Sport.net friik
ATV-Sport.net friik

PostitusPostitas Amigo » 15 Juul 2018, 12:08

Mina sain selle katsetamisega teada, et masin võtab tõesti palju kütet. Kiskusin karpa laiali ja :shock: ...nõel täiesti kulunud- suur rant sees. Tühikäigul töödates hakkas mingi aja pärast ülevoolust benssu voolama, hea et põlema ei läinud. Õnneks Motohobis Mikuni karpale rem. komplekt kohapeal olemas (18.25+ km )
Olen saanud CF 800-ga teel sõites keskmiseks ka 7,8 l. Kattega teel tuleb rehvid täis pumbata (1,3 atti), masin veereb kergemini ja rehvid ei kulu niipalju. Mööda metsateid sõites (matkavariant) saab 800-sega läbida kindlasti 200 km (paak 23 l), metsas ukerdades vaid 100 km.
Kasutaja avatar
Amigo
ATV-Sport.net friik
ATV-Sport.net friik

PostitusPostitas Agronaut » 18 Okt 2018, 08:47

Niisiis vaadates CF kütusekulu külastajate arvu võib tähendada et asja vastu on suur avalik huvi. Sel korral sain lausa hämmastava tulemuse-81 km läbimiseks kulus 12,5 liitrit head CircleK bensiini.Saame siis 15,4 /100 km. Hämmastama paneb see et väga palju sellest on sõidetud aeglase käiguga,seistud kohapeal,loomi ajades lihtsalt nende järel tiksutud... . Vahet nagu suurt polekski ,sõidad sa mööda sirget asfalti 50 km/h või tiksud kohapeal!
Agronaut
ATV uudistaja
ATV uudistaja

PostitusPostitas kim » 22 Okt 2018, 15:57

Kirjutan siia suvise "inina" sõidu (matk 80% kõva pinnas,) cf 800 kahekesi masinal + varustus - kuni esimese tankimiseni 170 km, 19,75 L teeb keskmiseks küttekuluks 11,62 l/100 km. Sõidu aeg 7 tundi.
Kõrvale panen 77 km üksi masinal (60% väga raske pinnas ja raba ja 40% kruusateid) kütus kulus 20 l = keskmine 26 l/100 km, sõidu aeg 11 tundi.
CF CFORCE 800-2 EPS
Kasutaja avatar
kim
ATV kodanik
ATV kodanik

Eelmine

Mine CFMoto

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Google [Bot] ja 4 külalist

FOXGEAR