kas tasub osta cfmoto 500?

Küsimused, probleemid ja uudised

Moderaatorid: makuke, kala

Re: kas tasub osta cfmoto 500?

PostitusPostitas scorp » 15 Dets 2010, 18:16

aku27 kirjutas:
scorp kirjutas:
mkk kirjutas:40-50k ringis.

Nu ja vedrustus võiks pehmem olla.

PEHMEM!!! see ju lausa sült. mul seibid vahele treitud et põhja ei lööks. muidu olen uputanud ja ruunanud- seni peab. midagi hullu ei ole juhtunud. ühispidudelt olen omal jalal tagasi saanud. viimasel sõitsin lõpus kui järve loputama läksime liiga sügavale vette ja tõmbas vett täis. kallasime tühjaks, köhis kopsud puhtaks ja sain ikkagi omal jalal minema. masinat ei kiida ei laida- sõidab, alati võiks võimsam olla

Mis teed kaljult hüppeid :D .Mul ka Can-am olemas ja selle vedrustus ikka mõnusalt pehme.Nagu kuulda oli siis vanemad CF olid pehmemad.Mul mudel aastast 2009.
Can-Am Outlander Max XT800
scorp
ATV söber
ATV söber

PostitusPostitas ROM35 » 15 Dets 2010, 20:19

minu oma ka sõidab ikka veel :o . varuosadele on kulunud kolme aasta ja ca. 4000 km. jooksul paar tuhat eeku. aga ega ma teda enam eriti muuks kui lumelükkamiseks ja puude veoks ei kasuta ka, fanni jaoks on palju toredamaid aparaate maailma leiutatud :)
cf-500
ROM35
ATV fänn
ATV fänn

PostitusPostitas ROM35 » 15 Dets 2010, 20:25

PEHMEM!!! see ju lausa sült. mul seibid vahele treitud et põhja ei lööks. muidu olen uputanud ja ruunanud- seni peab. midagi hullu ei ole juhtunud. ühispidudelt olen omal jalal tagasi saanud. viimasel sõitsin lõpus kui järve loputama läksime liiga sügavale vette ja tõmbas vett täis. kallasime tühjaks, köhis kopsud puhtaks ja sain ikkagi omal jalal minema. masinat ei kiida ei laida- sõidab, alati võiks võimsam olla[/quote]
Mis teed kaljult hüppeid :D .Mul ka Can-am olemas ja selle vedrustus ikka mõnusalt pehme.Nagu kuulda oli siis vanemad CF olid pehmemad.Mul mudel aastast 2009.[/quote] can-ami vedrustus on PEHME, aga cf-il on sültjas ja läbitaguv
:D
cf-500
ROM35
ATV fänn
ATV fänn

PostitusPostitas tõx » 15 Dets 2010, 20:58

tasub kindlasti osta . ma olen juba kaks tükki ostnud . kasutatud pilli ei soovita , ei margipilli ega ka CFi.
CFORCE 850(varsti 1000) XC
tõx
ATV fänn
ATV fänn

Eelmine

Mine CFMoto

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist

FOXGEAR