Kui saaksid oma ATV ostu uuesti teha kas ostaksid ikka CF ?

Küsimused, probleemid ja uudised

Moderaatorid: makuke, kala

Re: Kui saaksid oma ATV ostu uuesti teha kas ostaksid ikka C

PostitusPostitas isantija » 01 Veebr 2015, 18:41

Vaadata tasub ka 650 outlanderi poole
Väga konkurentsis pill
canam Outlander 1000 Xtp MAX 2017 Black !
Kasutaja avatar
isantija
ATV-Sport.net friik
ATV-Sport.net friik

PostitusPostitas Hunt » 01 Veebr 2015, 20:41

Aga kui vaadada härra Mill-i youtubest OUTLANDER 1000 videosi siis tahaks küll seda 1000 aga maru igavaks läheb kui masin lihtsalt lendab üle jõe või üle raba. Tahaks ikka vintsida kaa vahel :D

Kui rahakott lubab, siis osta muidugi 1000 ja ära sa arva, et seda vintsida ei saa.... saab küll ja kuidas veel :D
Suzuki KQ oli esimene, aga midagi jäi nagu puudu!!! Polaris...ei komentaari(sattus mulle läbi peeretatud isend)!!!!!! Kawasaki 750i , lärmakas ja nagu puuhobune!! Honda oli hea oma automaadiga(parem kui kõik eelmised) Aga nüüd 1000 ja canam, Ma tahtsin ka nägu naerul tagarattal üle soo lasta ja seda pakub ainult 1000can!
Hunt : 5135402
Kasutaja avatar
Hunt
ATV-Sport.net friik
ATV-Sport.net friik

PostitusPostitas siinorav » 01 Veebr 2015, 21:37

Vaatan seda teemat ning mõtlen,et Janekul on juba 6 ja pool aastat tagasi olnud huvi cf-i osta.Osta ta lõpuks ära! Sõitma Sa sellega ju ei pea Sul on millega sõita.
Ja muide meil oli täna pundis 1 cf500 ma aastat ei tea,aga arvan,et umbes selle teema vanune, ei olnud ta mudas ega mädas. Täitsa norm oli.
Ise ei ole kunagi omanud ja ei ostaks ka.
siinorav
ATV sõltlane
ATV sõltlane

PostitusPostitas isantija » 01 Veebr 2015, 21:42

Ma isegi täna imestasin, et kus selline teema välja ujus
Tore, et teemaalgatus elus:)

Ma tahaks mõne suurema cf ga proovida sõita
See 500 on ikka maru malts :)
Saan aru miks inimesed ostavad

Kui ilusad naised ei tule siis võtad paksu ja koleda
Kotletti ja keppi ju tahaks
Kasutaja avatar
isantija
ATV-Sport.net friik
ATV-Sport.net friik

PostitusPostitas Ain » 01 Veebr 2015, 22:11

ega tegelikult ju on asi lihtne...RAHA. Ehk kui eelarve on piiratud ja midagi fäntsit taga ei aja siis CF on täiesti ok pill...võibolla isegi parim. See et kuubikuid vähe ei olegi väga määrav. Targalt sõites saab ilmselt ilusti hakkama. Kuubikud ei sõida... sõidab see kes on lenksus.
Müüa Cardo PACKTALK Bold JBL sideseadmed:
Cardo ja Garmini seadmete ametlik edasimüüja Eestis
Arve ja hinnad km.-ga.
Ain
5O8348I
Kasutaja avatar
Ain
ATV-Sport.net friik
ATV-Sport.net friik

PostitusPostitas d.vin » 01 Veebr 2015, 22:26

kahjuks ei ostaks , disain on hea aga kui l2hemalt vaadata siis tundub kuidagi paberist masin ,
kui on valida kas uus cf 6000 eest v6i pruugitud kawa v6i m6ni teine margipill siis pigem pruugitud ,

cf il yks mure veel k6ik pikkaks ju venitatud ,vaatan videosid ja enamus kiiguvad kraavikaldal ,
Ei sõida kiiresti ,vaid lendan madalalt ..

Tööriistad ja tarvikud .
Kasutaja avatar
d.vin
ATV friik
ATV  friik

PostitusPostitas Hunt » 01 Veebr 2015, 22:30

Vaatan seda teemat ning mõtlen,et Janekul on juba 6 ja pool aastat tagasi olnud huvi cf-i osta.Osta ta lõpuks ära! Sõitma Sa sellega ju ei pea Sul on millega sõita.

Et Isantjal on üldse igast huvid, samamoodi on tal juba ammu huvi Honda vastu :D
Suzuki KQ oli esimene, aga midagi jäi nagu puudu!!! Polaris...ei komentaari(sattus mulle läbi peeretatud isend)!!!!!! Kawasaki 750i , lärmakas ja nagu puuhobune!! Honda oli hea oma automaadiga(parem kui kõik eelmised) Aga nüüd 1000 ja canam, Ma tahtsin ka nägu naerul tagarattal üle soo lasta ja seda pakub ainult 1000can!
Hunt : 5135402
Kasutaja avatar
Hunt
ATV-Sport.net friik
ATV-Sport.net friik

PostitusPostitas lol » 01 Veebr 2015, 23:16

1.-Tee omale selgeks mida sa ATV-lt tahad, tahad kihutada, tahad tööd teha, tahad liikuda muda all 10m/h, tahad chillida. Pole mõtet kaagutada see masin ei tee seda või teist. Jah ei tee, sest pole selleks päris loodudki. Sama teema, võta linnajeeb ja hädalda, et jääb metsalangil kinni käru vedades linnarehviga. LOOMULIKULT JÄÄB.
Seega mõtle välja mida sa tahad ATV-ga teha.
2. - Hind. Tegelikult kui oled välja mõelnud mida teha tahad on sul ka teada mis see maksab. Kõige odavam ma arvan lihtsalt kihutamine, võta quad ja kihuta end hingetuks krossirajal. Ma ei näe mõtet ATV-l mis sõidab 140km/h, lihtsalt ei näe. Muidugi kui sa just ei taha kiiresti toonelasse minna, aga selleks on ka odavamaid võimalusi.
3.-Aeg. Kui palju sul tegelikult on aega sellega tegeleda, kui sul on aega aastas sõita ainult 100km siis osta ATV on no ütlen ausalt rumal tegu. Kõige rumalam tegu oleks siis veel liisda :) Selle kilomeetri hinnaga võiks juba kusagile saarele lennata ja seal rentida.
4.- Mis on sinu tehnilised võimalused. Mõistad sa tehnikat? Saad sa ise remondiga hakkama? Ei saa, siis vaata masin millel on korralik teeninduse võimalus läheduses. Ei pea olema firmaesindus. Firma esindused võivad olla sitemad ja rohkem kahju teha kui arvad. Mõni garaazi nokitseja kes jagab asja.
jne. jne. jne.
Mõtle läbi mida sa tegelikult tahad ja mida sa tegelikult vajad.
Mina valisin CF kuna otsisin rahuliku masinat millega on rahulik manööverdada, oleks pika raamiga kuna usun, et pikem raam on stabiilsem ja lähe nii kergel ümber(kaalu jaotus jne.) ja vahel on ka hea kedagi vedada. Lund lükata(teeb suurepäraselt), jahil käija, metsasihid ja kraavisevad läbi sõita kus vaja.
max kiirus on 50km/h sest see on kõige meeldivam maanteel. Seni olen CF-ga väga rahul. Sain täpselt selle mida ma soovisin. Sõdetud küll vähe ca. 300km, sellest 40 km on vast maanteed. Ülejäänu on metsateed ja sihid, rabaväljakud, kraavisevad. Seni tehnika kestab ja pole millegi üle kurta. Kinni pole kordagi jäänud kuhu minul on vaja minna. Üllatanud on kütusekulu, minu arvates on see norm. Ma lihtsalt ootasin, et tarbib rohkem. Arusaadav, et maastikul 4x4 sees on tarbimine suurem, aga mingeid 25l/h kulusid pole küll näinud.
3h rabas töristamis võttis vaevalt pool paaki.

Seega, mõtle mida sa tahad, milleks jne. ära väsitab see firma piil või hiina pill või võtaks üldse uue naise arutelu.
Kasutaja avatar
lol
ATV kodanik
ATV kodanik

PostitusPostitas cf500 custom » 02 Veebr 2015, 23:05

suht sama teema mis vanasti opelitest arvati
see eff-500
saamsuung 56875630
mistake0301@hotmail.com
Kasutaja avatar
cf500 custom
ATV fänn
ATV fänn

PostitusPostitas boob » 02 Veebr 2015, 23:20

Heheheee, tore teema ju :D
Ma arvan, et kui raha poleks määrav siis ei ostaks.
Aga kuna raha on määrav, siis uue pilli ostaks samuti CF800, aga siis juba roolivõimuga.
Kasutaja avatar
boob
ATV-Sport.net sõltlane
ATV-Sport.net sõltlane

PostitusPostitas isantija » 02 Veebr 2015, 23:37

boob kirjutas:Heheheee, tore teema ju :D
Aga kuna raha on määrav, siis uue pilli ostaks samuti CF800, aga siis juba roolivõimuga.

Siiralt, miks ei ostaks?
Kasutaja avatar
isantija
ATV-Sport.net friik
ATV-Sport.net friik

PostitusPostitas Amigo » 03 Veebr 2015, 00:11

Masin CF-800, vanus täpselt 3 aastat, läbisõit 10 000 km, kasutatud 98% muda- ja metsateedel. Kui peaks olema vajadus, ostaks sama masina- roolivõim pole tähtis ega vajalik(vähemalt praegu). Miks selline valik( CF-800)? Sest olen peitnud ennast metsade keskele ja lähima bensukani ning varuosade poeni on 32 km. Kui aga metsas CF-ga midagi juhtub, siis helistan kohe Motohobisse ja järgmise päeva lõunaks on koduhoovis vajalik detail olemas( kulleriga 3€+ mõni sent). Ja võrreldes 2008 aasta väljalaskega on CF teinud ikka suure hüppe edasi paremuse poole.Kindlasti pole CF ATV-de valikus kõige parem masin ja kindlasti polegi olemas seda kõige universaalsemat ja igaks tingimuseks parimat masinat, aga kui ma peaks hakkama peale igat metsaskäimist siit foorumist juppe otsima või e-bayst juppe tellima, siis läheks parem tagasi linna elama ja sõidaks trammiga.
Cee-effide tuunimine, hooldus , remont.
Tasuta nõuanded tel. 58 236 408
Kasutaja avatar
Amigo
ATV-Sport.net friik
ATV-Sport.net friik

PostitusPostitas boob » 03 Veebr 2015, 10:35

isantija kirjutas:
boob kirjutas:Heheheee, tore teema ju :D

Siiralt, miks ei ostaks?

Küsimus pole mitte selleks, et miks ei ostaks, vaid selles, mida saab piiramatu ressursi eest endale lubada.
Tead, kuidas meil TR3 autosid ehitatakse? Vat sedasi laseks omale ATV ka ehitada.

Hetkel on CF oma hinna, omaduste, võimuse ja kvaliteedi poolest minu jaoks parim, momendil on ainult roolivõim puudu. :D
Kasutaja avatar
boob
ATV-Sport.net sõltlane
ATV-Sport.net sõltlane

PostitusPostitas lol » 03 Veebr 2015, 21:42

Roolivõim? Kuulge mehed, mis teil kätel viga on?

;)
Kasutaja avatar
lol
ATV kodanik
ATV kodanik

PostitusPostitas isantija » 03 Veebr 2015, 22:28

lol kirjutas:Roolivõim? Kuulge mehed, mis teil kätel viga on?

;)

aga miks laps ATV ga ilma kiivrita sõidab ?
Kasutaja avatar
isantija
ATV-Sport.net friik
ATV-Sport.net friik

PostitusPostitas boob » 03 Veebr 2015, 22:35

;)

Kätel ei ole midagi viga :D
See on puhas mugavuse värk nagu nupust käivitus ja automaatkäigukast :lol:
Tegelikult ikka peale pikka sõidupäeva on käed pehmed küll ja suure rattaga see rööbastes möllamine ei ole üldse nii mõnus, igasugu lenksu tagasilöökidest rääkimata.
Kasutaja avatar
boob
ATV-Sport.net sõltlane
ATV-Sport.net sõltlane

PostitusPostitas lol » 04 Veebr 2015, 07:14

boob kirjutas:

;)

Kätel ei ole midagi viga :D
See on puhas mugavuse värk nagu nupust käivitus ja automaatkäigukast :lol:
Tegelikult ikka peale pikka sõidupäeva on käed pehmed küll ja suure rattaga see rööbastes möllamine ei ole üldse nii mõnus, igasugu lenksu tagasilöökidest rääkimata.

Löökide leevendamine EPS-ga.Ma arvan, et sellega hakkavad rohem vatti saama jällegi silla osad. Nn. ruski djela thniki. kui ei jõua pnnakse võtmele pikendus (1,5m standard) ja midagi peab nende kahe jõu kokku saamisel puruks minema. Käed annavad järele, aga EPS ei anna. Sest vaevalt, et sillad EPS jaoks eraldi tugevamad tehakse. CF ma arvan kindlasti mitte.
Kasutaja avatar
lol
ATV kodanik
ATV kodanik

PostitusPostitas maikl369 » 04 Veebr 2015, 20:14

maikl369 kirjutas:CF-i vast enam ei ostaks aga maha teda ka ei laida. Kõik oleneb ju sellest mida omanik sellelt masinalt nõuab.
Kui ise hoiad ja hooldad siis kestab küll. Mind on ta siiamaani rahuldanud.
Ega se CF igavene pill kaa pole nii, et nagunii saab teise ostu ka teha :D
Järgmisteks valikutes oleks;
1.Can-Am OUTLANDER MAX 650 XT
2.Yamaha Grizzly 700
3.Kawasaki KVF750 (Asendan CFMOTO Terralander 800)
Aga kui vaadada härra Mill-i youtubest OUTLANDER 1000 videosi siis tahaks küll seda 1000 aga maru igavaks läheb kui masin lihtsalt lendab üle jõe või üle raba. Tahaks ikka vintsida kaa vahel :D

Kawasaki KVF750 asendan siis cfmoto vastu. Mitte ei meeldi selle Kawa välimus.
Üks kinel põhjus on ka se, et ikkagi tahaks pikka kerega masinat. Yamu jääks ikkagi valikusse.
Nende kolme vahel tuleb otsus teha.
Se kuradima palju kirutud Cee-eff 500a
Kasutaja avatar
maikl369
ATV kodanik
ATV kodanik

PostitusPostitas lol » 05 Veebr 2015, 18:14

Aga miks Polarise ja Arcticcat maha tõmbasid kui saladus pole?
Kasutaja avatar
lol
ATV kodanik
ATV kodanik

PostitusPostitas maikl369 » 05 Veebr 2015, 18:25

lol kirjutas:Aga miks Polarise ja Arcticcat maha tõmbasid kui saladus pole?

Polaris liiga jälk ja Arcticc meil nii vähe levinud ja igasugu kegemus puudub.
Se kuradima palju kirutud Cee-eff 500a
Kasutaja avatar
maikl369
ATV kodanik
ATV kodanik

PostitusPostitas lol » 05 Veebr 2015, 18:35

Minule tundus ARCTIC CAT millegi pärast meeletult suur, ma ei tea miks, aga suuuuuur.
Usu või mitte, aga Polaris läks mul lihtsalt meelst ära kuigi töötan nende töökoja kõrval :lol:
Hiljem olen vaadanud, et lahendused on huvitavad(pakiraam jne.), aga sellega on ka asi piirdunud.
Kasutaja avatar
lol
ATV kodanik
ATV kodanik

PostitusPostitas pummel » 05 Veebr 2015, 18:59

lol kirjutas:
boob kirjutas:

;)

Löökide leevendamine EPS-ga.Ma arvan, et sellega hakkavad rohem vatti saama jällegi silla osad. Nn. ruski djela thniki. kui ei jõua pnnakse võtmele pikendus (1,5m standard) ja midagi peab nende kahe jõu kokku saamisel puruks minema. Käed annavad järele, aga EPS ei anna. Sest vaevalt, et sillad EPS jaoks eraldi tugevamad tehakse. CF ma arvan kindlasti mitte.

Kui mõistust nagu Ivanil siis võib lõhkuda ka ilma roolivõimuta midagi ära.Suurte ratastega on oluliselt parem sõita võimuga ja kui tehasest tehdud ju siis on neil varrastel veel niipalju tugevusvaru küll et ei peaks kartma et nüüd võimu tõttu midagi ära kukkuma hakkab.Mina küll enam ilma roolivõimuta pilli ei taha,kui korra maitse suhu saanud siis oskad seda hinnata.Varemalt arvasin ka et milleks,sõidab ju küll sama kiiresti ja toredasti,ainult lisakulutus.
Savi on....
Kasutaja avatar
pummel
ATV-Sport.net friik
ATV-Sport.net friik

PostitusPostitas lol » 05 Veebr 2015, 22:25

Kui .... sa sõida suurte ratastega on oluliselt parem. Kui sõidad! Siin jälle see, et kelle ja milleks ATV. Mulle kärab Stock hetkel küll ja ei näe vajadust suurele rattale. Seega, igal ühel omad vajadused. Kuid on hea märkus, kellel plaanis ATV muretseda, plaan minna suure rattaga trollima, EPS on must have!
Kasutaja avatar
lol
ATV kodanik
ATV kodanik

PostitusPostitas Lennart » 28 Mai 2015, 23:11

Peab rahul olema kuna ta juba olemas on aga jah ma ei näe, et järgmise CF-iga viitsiks mööda teenindust joosta. Hakkas jahutusvedeliku lekkega ja survega selle süsteemis ning lõpuks sidur ja siis taas see jahutusvedelik. 4 nädalat oli garaniiremondis ja nüüd siis siiani toimib. Tõsine peavalu.
Mingist hetkest tundus, et olen käruga teistjärgi vedanud rohkem kui reaalselt nautida saanud. :D
Lennart
53042755
Lennart
ATV uustulnuk
ATV uustulnuk

PostitusPostitas pummel » 29 Mai 2015, 00:55

Lennart kirjutas:Peab rahul olema kuna ta juba olemas on aga jah ma ei näe, et järgmise CF-iga viitsiks mööda teenindust joosta. Hakkas jahutusvedeliku lekkega ja survega selle süsteemis ning lõpuks sidur ja siis taas see jahutusvedelik. 4 nädalat oli garaniiremondis ja nüüd siis siiani toimib. Tõsine peavalu.
Mingist hetkest tundus, et olen käruga teistjärgi vedanud rohkem kui reaalselt nautida saanud. :D

Hiinlaste kõverad näpud on ju selle kokku käkerdanud,sai ka mõnele tuttavale esmapilgul odava raha eest ja suure kiitmise tagajärjel soovitatud.Kahjuks pean nüüd tundma piinlikust üks neist istub garantiis kolmandat nädalat,teised kaks on juba raja sisse sõitnud teeninduse ja kodu vahet.Üks võttis töö pilliks ja teised kaks vähe tööd ja rohkem lõbu.Võimalik et kui kunagi need vead pidma ka saab siis ehk saab mõnda aega isegi otstarbekalt kasutada,ei tea...aga rohkem ei soovita küll kellegile,käigu kuradile see cf koos oma kollaste inseneeridega.
Savi on....
Kasutaja avatar
pummel
ATV-Sport.net friik
ATV-Sport.net friik

EelmineJärgmine

Mine CFMoto

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 4 külalist

FOXGEAR