Kui saaksid oma ATV ostu uuesti teha kas ostaksid ikka CF ?

Küsimused, probleemid ja uudised

Moderaatorid: makuke, kala

Re: Kui saaksid oma ATV ostu uuesti teha kas ostaksid ikka C

PostitusPostitas isantija » 29 Mai 2015, 06:52

Mõni on ikka rahul ka...
canam Outlander 1000 Xtp MAX 2017 Black !
Kasutaja avatar
isantija
ATV-Sport.net friik
ATV-Sport.net friik

PostitusPostitas klemm » 29 Mai 2015, 15:48

isantija kirjutas:Mõni on ikka rahul ka...

Mina näiteks olen täitsa rahul :)
suzuki LTA 700 väiketraktor
warn, snorklid 5x kaitsmed, soendused, 27 bc, zümo 550, twin air, niplid ja kummikud (õlgadeni) ühesõnaga kõik mis vaja
53980192
www.koduabi24.eu
Kasutaja avatar
klemm
ATV-Sport.net friik
ATV-Sport.net friik

PostitusPostitas lol » 29 Mai 2015, 22:35

600km alles sõitnud, seni püsib koos. Ma sehuke ATV pehmo ja esimese masina kohta vastab ootustele. Oja forsseeritud, metsas käidud, lundlükatud, lankidel oksarisus on jube sõita oksad ronivad vahele. Aga on ka hiinakale omaseid asju, varjataori õhutustoru on leegitorule lähedal ja näitab sulamise märke. Muu on seni toiminud, pehmole käib küll.
Kasutaja avatar
lol
ATV kodanik
ATV kodanik

PostitusPostitas amplifer » 12 Juun 2015, 12:11

Olen CF 500-ga 2007a sõitnud ja ei kurda küll mingit viga.Radikas ja enda aretatud ventilaator on suuremad asjad(plastikuringe on läinud küll küllaldaselt).Eks see ole paljude asjadega sedasi,et üks kestab,teine mitte.Ei hoia teda ka kappis(et kestaks kauem) vaid kasutan teda kõigeks.Teedel ei viitsi temaga liikuda,se3lleks ikka maastik.Ja veojõud hea,nii puud kui põdrad veab vabalt ära. :lol:
Annan Hiinlasele valu
tel.5207119
Kasutaja avatar
amplifer
ATV fänn
ATV fänn

PostitusPostitas klemm » 12 Juun 2015, 19:33

amplifer kirjutas:Olen CF 500-ga 2007a sõitnud ja ei kurda küll mingit viga.Radikas ja enda aretatud ventilaator on suuremad asjad(plastikuringe on läinud küll küllaldaselt).Eks see ole paljude asjadega sedasi,et üks kestab,teine mitte.Ei hoia teda ka kappis(et kestaks kauem) vaid kasutan teda kõigeks.Teedel ei viitsi temaga liikuda,se3lleks ikka maastik.Ja veojõud hea,nii puud kui põdrad veab vabalt ära. :lol:

Mulle millegipärast tundub, et nende cf-idega sama jama nagu autodegagi. Vanemad mudelid kestavad, a uued ei kannata isegi kriitikat :twisted:
warn, snorklid 5x kaitsmed, soendused, 27 bc, zümo 550, twin air, niplid ja kummikud (õlgadeni) ühesõnaga kõik mis vaja
53980192
www.koduabi24.eu
Kasutaja avatar
klemm
ATV-Sport.net friik
ATV-Sport.net friik

PostitusPostitas lol » 14 Juun 2015, 22:34

Ma avastasin ühel päeval, et ATV-l pole taga difrit lol ,seletab nii mõndagi miks järsul keeramisel tikuvad otse minema ja keeramine raskem ja maad künnab. 800km maha sõidetud, seni kestab kõik....aga puhtaks ei ole seda masinat võimaliks saada. Ma olen pesust loobunud, veega suurem pask maha ja valmis.
Huvitav kas 100. aasta pärast on ka 2013 aasta uunikum saada :) nagu tänapäeval on pobeda või Mosse 401
Kasutaja avatar
lol
ATV kodanik
ATV kodanik

PostitusPostitas klemm » 15 Juun 2015, 12:12

lol kirjutas:Ma avastasin ühel päeval, et ATV-l pole taga difrit lol ,seletab nii mõndagi miks järsul keeramisel tikuvad otse minema ja keeramine raskem ja maad künnab. 800km maha sõidetud, seni kestab kõik....aga puhtaks ei ole seda masinat võimaliks saada. Ma olen pesust loobunud, veega suurem pask maha ja valmis.
Huvitav kas 100. aasta pärast on ka 2013 aasta uunikum saada :) nagu tänapäeval on pobeda või Mosse 401

Misasja :lol: cf-il on nipukatega õõtsad keskelt kokku tõmmatud väää, poolteljed ikka on või esiveoline see.Või pandi pihta sul differ. Kottigi ei taipa :D
53980192
www.koduabi24.eu
Kasutaja avatar
klemm
ATV-Sport.net friik
ATV-Sport.net friik

PostitusPostitas andrus michelis » 15 Juun 2015, 12:39

Tõe poolest difrerensiaali masinaehituse mõistes ATVl ei ole tagasillas(isegi Suzul ja CanAmil ei ole). Sestap kaabivadki ATVl mõlemad tagarattad koos kogu aeg, mitte üks korraga, nagu mossel. Esisillas on diferensiaal olemas ja seda saab ka nupust lukku panna tavaliselt. Kui Klemmi ATVl ainult üks tagaratas kaabib kõvasti gaasi andes, siis on ilmselt pooltelje ots katki. Siis vaata ehk Nokia sebib sulle uue.
Võistelda ei viitsi, porirallit saab niigi igal nädalavahetusel.
ATVd polegi, pläristan UTVga.
andrus michelis
ATV-Sport.net fänn
ATV-Sport.net fänn

PostitusPostitas lol » 15 Juun 2015, 16:15

Misasja :lol: cf-il on nipukatega õõtsad keskelt kokku tõmmatud väää, poolteljed ikka on või esiveoline see.Või pandi pihta sul differ. Kottigi ei taipa :D[/quote]

Kunagi pole hilja õppida uusi asju :cool:
CF tagasillas on ainult nohh ütleme reduktor.
Pilt
Maastikul on see eelis kui mõlemad rattad vevad, suurel kiirusel kurvi minekul on see loterii kas kurvist ka välja tuled. Tagasild tahab sind suruda otse.
Polarisel vist on mingi masi päris difriga taga?
Kasutaja avatar
lol
ATV kodanik
ATV kodanik

PostitusPostitas isantija » 15 Juun 2015, 16:43

CF l pole suurt kiirust
On hirmus kiirus :)
canam Outlander 1000 Xtp MAX 2017 Black !
Kasutaja avatar
isantija
ATV-Sport.net friik
ATV-Sport.net friik

PostitusPostitas klemm » 15 Juun 2015, 17:50

andrus michelis kirjutas:Tõe poolest difrerensiaali masinaehituse mõistes ATVl ei ole tagasillas(isegi Suzul ja CanAmil ei ole). Sestap kaabivadki ATVl mõlemad tagarattad koos kogu aeg, mitte üks korraga, nagu mossel. Esisillas on diferensiaal olemas ja seda saab ka nupust lukku panna tavaliselt. Kui Klemmi ATVl ainult üks tagaratas kaabib kõvasti gaasi andes, siis on ilmselt pooltelje ots katki. Siis vaata ehk Nokia sebib sulle uue.

No kui pole siis tuleb tehasesse hel. ja lasta manual ära parandada
( Mootor ja veermik: Originaal karterikork: M12 keermega Klapivahed : Külmalt sisselase 0,10-0,20 mm--külmal väljalase 0,20-0,30mm Küünal: NGK CR6E või DENSO U20ESR-N Mootori õli kogus: 2,5L koos õlifiltriga [21 N-m (15.0 lb-ft) ] Õlifilter: Firmalt HiFlo HF138 Esidiffri õli: 0,5L SAE 90-GL5 [35 N-m (23.0 lb-ft) ] Tagadiffri õli: 0,77L Valvoline Unitrack või Mobil fluid 426 [ 23 N-m (16.5 lb-ft) ] Kõik esimesed(4 tk) poolassi kummid 62mm, 19mm, pikkus 80mm Uue variaatori rihma laius on 36,6mm ; kulumis maa 1mm; originaal tootekood 27601-31G00 K )

Või siis tuleks kirjutada: difri korpusesse käiv õli. Sisu puudub :lol:
53980192
www.koduabi24.eu
Kasutaja avatar
klemm
ATV-Sport.net friik
ATV-Sport.net friik

PostitusPostitas andrus michelis » 15 Juun 2015, 18:52

klemm kirjutas:Või siis tuleks kirjutada: difri korpusesse käiv õli.

Klemm, sa oled piisavalt vana mees, teadmaks, et kirjutada võib mida iganes..... Kui keegi kuuri uksele vit... on kirjutanud ei tähenda see sugugi, et kuuris sind riitade kaupa lustimist ootab. Vanaisast ma ei räägigi... :lol:
Võistelda ei viitsi, porirallit saab niigi igal nädalavahetusel.
ATVd polegi, pläristan UTVga.
andrus michelis
ATV-Sport.net fänn
ATV-Sport.net fänn

PostitusPostitas tarmo4 » 15 Juun 2015, 20:54

ATV on piisavalt lühikese teljevahe ja kitsa rööpmega aparaat, et tagadifri puudumine ei ole eriliseks probleemiks. Ilmselt seetõttu + ehituse lihtsuse ja töökindluse eesmärgil neid ka ei paigaldata. Lisaks peaks (saaks) mudas kahte difrilukku sisse-välja klõpsida (autodel seda tehaksegi).
Ma ei tea kas üldse on mõni ATV, millel oleks tagadiffer? Teadjamad ütlevad.
Murutraktoril samas on differ oluline, kuna teeb muru peal palju järske pöördeid ja ilma pööraks kamara pahupidi.
Suzuki KingQuad 700, 30"
tel: 526 5874
Kasutaja avatar
tarmo4
ATV fänn
ATV fänn

PostitusPostitas tarmiit » 15 Juun 2015, 22:06

:shock: Diferentsiaal on ülekande mehanism,mis koosneb tigu/taldrik ja sateliitidest,mõned laagrid ja tihendid! Atv-del puuduvad sateliidid(võib olla mõnel margil on?)! Minu CF-il on tagum. "differ"....ju siis pandi,või pole veel keegi jõudnud tuuri panna!
cF 8oo-2
tarmiit
ATV uudistaja
ATV uudistaja

PostitusPostitas klemm » 16 Juun 2015, 06:59

Diferentsiaal on hammasratastest koosnev mehhanism mis võimaldab ratastel erineva kiirusega liikuda.
Kuna atvl taga sild pidevalt lukus ja seda muuta ei saa võib selle kohta öelda reduktor. A lukus differ kõlab paremini :)

Ps. Mishelin, kus see kirjaga kuur on :lol:
53980192
www.koduabi24.eu
Kasutaja avatar
klemm
ATV-Sport.net friik
ATV-Sport.net friik

PostitusPostitas lol » 16 Juun 2015, 16:53

isantija kirjutas:CF l pole suurt kiirust
On hirmus kiirus :)

Jah nii ta on :lol:
Kasutaja avatar
lol
ATV kodanik
ATV kodanik

PostitusPostitas Murki » 16 Aug 2015, 22:48

Sellega on täpselt nii, et kellele liha, kellele kala. Minuarust ajab asja ilusti ära ja margi pillidele mudas alla pole jäänud.
Cforce CF500-2A.
Murki
ATV uustulnuk
ATV uustulnuk

Eelmine

Mine CFMoto

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Google [Bot] ja 3 külalist

FOXGEAR