CF 500 A (Mida head ja halba olete kuulnud)

Küsimused, probleemid ja uudised

Moderaatorid: makuke, kala

Re: CF 500 A (Mida head ja halba olete kuulnud)

PostitusPostitas Aimar650 » 08 Aug 2009, 22:05

Ei usu, et susu ei sa soku vedamisega hakama. Enda kava tõi metsast sea välja nagu mõte. :)
Kawasaki 650, 27" karuküüned, snorkel, radikas üleval, Come up Cub3
Kose ORT nr 28
2011. aasta Eesti 4x4 Karikavõistluse 1. koht
Kasutaja avatar
Aimar650
ATV friik
ATV  friik

PostitusPostitas jarks9 » 08 Aug 2009, 23:47

Kruuda kirjutas:
isantija kirjutas:otsi keegi kes annab CF ga sõita
ja siis keegi kes annab mõne margi pilliga sõita

usu - sul pole üle 5 min vaja, et otsus teha!

Tõele au andes kulus märgatavalt rohkem kaalumiseks kui 5 minutit, pikad juhtmed ilmselt.... :cool: enne kui CF kasuks otsustasin. Tuttaval on 700 Suzuki ja ehki on võimsam oli sellega paras jama isegi soku metsast välja toomisega. Mis teha, CF on rohkem traktor.

täitsa mage jutt ju! :D

ma tõmmbasin oma suzuga suure kuldi kraavist läbi nii, et kult kadus vahepeal ära(kult oli kuskil kraavi põhjas) :)
ja seda tegin veel siis kui küttepump oli katki ja jõudu oli poole vähem!
suzuki kq 700 ja palju lisasid!
Kasutaja avatar
jarks9
ATV friik
ATV  friik

PostitusPostitas tõx » 09 Aug 2009, 02:39

cf on hea.oma klassis
CFORCE 850(varsti 1000) XC
tõx
ATV fänn
ATV fänn

PostitusPostitas Kruuda » 09 Aug 2009, 09:16

jarks9 kirjutas:täitsa mage jutt ju! :D

ma tõmmbasin oma suzuga suure kuldi kraavist läbi nii, et kult kadus vahepeal ära(kult oli kuskil kraavi põhjas) :)
ja seda tegin veel siis kui küttepump oli katki ja jõudu oli poole vähem!

Eks saime meiegi soku toodud aga jama oli palju. Käis isegi mõte ta kohapeal ära tükeldada.
Eks neid vendi ole nähtud küll kes loomale köie külge tõmbab ja siis Jeebi taga tuld annab! :twisted: Pärast õnnetud, et selle nahaga pole enam midagi peale hakata... Samahästi võiks siis lasta juba KPga.
Aga eks inimene mõtleb igale asjale lahenduse, sõbral nüüd käru taga millega too või põder ära.
Kruuda
ATV uustulnuk
ATV uustulnuk

PostitusPostitas marguso » 09 Aug 2009, 13:57

asi hakkab teie jutuga siin rappa kakkuma. klaarite arveid või? mis puudutab cf-i siis igale oma. kui olid ajad kus suzu maksis 139 900 ja cf 79 000 kr siis oli cf oma hinna ja kvaliteedi suhtes pill missugune. aga praegustes tingimustes kus cf-I eest küsitakse ikka samat hinda (halloooo mehed tulge maa peale) ja 1000 km-t sõitnud suzu saab kätte samuti 70 000 kr-ga siis ei ole see teema üldse vaidlemis väärt. cf ca 80 000 kr irw. võin ka näkku öelda kui vaja , et tegemist pole just kõige targema mehega , kes sellise ostu teeb.

p.s ja suzu-kawa-yamu-can-am jne on ikka peajagu üle.kruuda jutt kus kiidab ja võrdleb suzut oma pilli (cf-i) kasuks on pehmelt öeldes :...........
Olid siis Yamaha Grizzly 350, Suzuki KingQuad 700. Nüüd Yamaha Grizzli 700 FI EPS

margus
56500216
marguso@tamrex.ee
marguso
ATV-Sport.net fänn
ATV-Sport.net fänn

PostitusPostitas jape » 09 Aug 2009, 15:10

Cf ei ole hea masin...tean, sest oman seda olen sõitnud sellega üle 5000 km.
Sõitnud ka enamuses teiste margipillidega ja vahe on ikka suur.

Kuid paar head sõna võib ka öelda. Näit. varjaatoririhm kestab väääga kaua ja rooliotsad on vist ka igavesed.

Aga üldjoontes on väga rohmakas pill (siga lohistada kõlbab küll ;) ) ja sõidumõnu ei pigista kuidagi välja.

Ja mida rohkem sellega sõita seda arusaadavamaks see saab ning kes vastupidist väidab see valetab...
jape
ATV friik
ATV  friik

PostitusPostitas Aimar650 » 09 Aug 2009, 15:14

Igaüks kiidab ikka oma :lol: :lol:
Kose ORT nr 28
Kasutaja avatar
Aimar650
ATV friik
ATV  friik

PostitusPostitas Kruuda » 09 Aug 2009, 16:26

Ei kiida CFi aga ei ole siiani põhjust ka laita. Olen kevadest alates sellega 250km maha sõitnud, nüüd saab teeninduses piiraja maha ja teen juttu garantii säilimise teemal juhul kui sumpsi välja vahetan. Kui norida siis kütuse kulu on röögatu. Kuna aga mul läbisõit väike siis ei ole tõsisemalt hakanud diiselmootorit otsima.
Kruuda
ATV uustulnuk
ATV uustulnuk

PostitusPostitas isantija » 09 Aug 2009, 16:32

kevadest siiani 250km ???

see on raiskamine

kui oleksid tõeline atv mees - siis uue masina ostul sõidaksid sa selle maa max 2 päevaga :)

edu - ja hakka ikka diiselmootorit otsima - muidu läheb kalliks

JAAN TATIKAS!
canam Outlander 1000 Xtp MAX 2017 Black !
Kasutaja avatar
isantija
ATV-Sport.net friik
ATV-Sport.net friik

PostitusPostitas softrull » 09 Aug 2009, 17:58

Kruuda kirjutas:Ei kiida CFi aga ei ole siiani põhjust ka laita. Olen kevadest alates sellega 250km maha sõitnud, nüüd saab teeninduses piiraja maha ja teen juttu garantii säilimise teemal juhul kui sumpsi välja vahetan. Kui norida siis kütuse kulu on röögatu. Kuna aga mul läbisõit väike siis ei ole tõsisemalt hakanud diiselmootorit otsima.

Milleks sa sumpsi vahetada tahad, kas selleks, et rõvedalt pläriseks ja tunduks, et oi kuidas nüüd liigub masin edevalt?
Ma kah ei laitnud kawa 250km juures , ei laida ka 6000km juures aga kui masinat kasutatakse on selge , et see vajab ka hooldust+juppide vahetust , mõnel rohkem,mõnel vähem. ATV puhul pole mõtet kütusekulu vaadata, sellega on lihtne, kui raha on , siis sõidad, kui raha kütte jaoks pole ei sõida, ja väikeauto küttekuluga pole mõtet võrrelda mitte ühegi suuremootorilise atv kulu. :cool:
\Kawasaki750 4X4i(hõbedane)\ TÄIUSTATUD: täis alu ninast konksuni/radikas pakikal/lisa temp.anduriga/snorklid/ees warn puldiga vints puukaitse vööga/kenda bear glow 27"rehvid/soojendusega lenks+gaasihoob/LED-lisatuled/Kolplin tagakast/Garmin GPS-Zümo550/[ATV matkaja aastast 2005] .
Kasutaja avatar
softrull
ATV-Sport.net fänn
ATV-Sport.net fänn

PostitusPostitas jarks9 » 09 Aug 2009, 19:39

softrull kirjutas:
Kruuda kirjutas:Ei kiida CFi aga ei ole siiani põhjust ka laita. Olen kevadest alates sellega 250km maha sõitnud, nüüd saab teeninduses piiraja maha ja teen juttu garantii säilimise teemal juhul kui sumpsi välja vahetan. Kui norida siis kütuse kulu on röögatu. Kuna aga mul läbisõit väike siis ei ole tõsisemalt hakanud diiselmootorit otsima.

Milleks sa sumpsi vahetada tahad, kas selleks, et rõvedalt pläriseks ja tunduks, et oi kuidas nüüd liigub masin edevalt?

sama heli saamiseks on odavam sumpsist sõelad välja võtta ;)
Kasutaja avatar
jarks9
ATV friik
ATV  friik

PostitusPostitas Kruuda » 09 Aug 2009, 19:54

Sumpsi tahaks vahetada sest pläriseb isegi mootorratta kohta palju! Metsas on nagu piinlik niimoodi lärmata. Pealegi pole heast läbivusest just palju kasu kui ehmatad kõik loomad kilomeetri raadiuses ära.
Kütusekulu oli jah tõeliseks üllatuseks. Ega sellest peale reostuse suurt muud olegi aga kui tekkib vajadus mitmeks päevaks metsa jääda või lihtsalt palju sõita siis tuleb arvestada, et palju üle 50km paagiga ei sõida.Pealegi kui südametunnistus hakkab piinama siis võib bensiini piiritusega segamini panna. Honda mootorrattal on kolm korrda suurem mootor aga kulu nii 5x väiksem.
Eks see 250km on paari kuuga jah kogunenud ja võimalik, et sügisel kui hooaeg algab tuleb isegi suurem läbisõit, talvel vast jälle vähem. Palju seda lund ikka lükata on ja loomade söötmispaigad olen püüdnud teha nii kilomeetri raadiusse.
Pikemad sõidud saab teha kas motikaga või siis autoga. Varem sai vähemalt korra aastas motikaga euroopas käidud aga sel aastal ei olegi veel jõudnud.
isantija kirjutas:kevadest siiani 250km ???

see on raiskamine

Ei ütleks. Pigem võiks olla paari päevaga selle läbi paarutamine raiskamine. Kui pole vajadust kuhugi sõita siis milleks raisata? Sama lugu ATVga, kui CF katab vajadused siis milleks võtta suurem/kallim. Ma ei hakka ometi ostma reaktiivi kui tahan oma maid õhust üle vaadata, paraplaanist täitsa piisab.
Kruuda
ATV uustulnuk
ATV uustulnuk

PostitusPostitas HuntCF500 » 09 Aug 2009, 20:51

Endal CF läbisõit 2000km ja väga kõva asi.Valnud ainult kütet sisse,muidugi ka õli vahetatud õigelajal.Ei ütle paha sõna,kestab küll.Kes tahab krossi sõita või muidu kihutada siis jääb küll cf lahjaks,aga ju 500 kuupi ka.Omas klassis kõva pill.
HuntCF500
ATV söber
ATV söber

PostitusPostitas Arxs » 09 Aug 2009, 22:28

Kruuda kirjutas:Sumpsi tahaks vahetada sest pläriseb isegi mootorratta kohta palju! Metsas on nagu piinlik niimoodi lärmata. Pealegi pole heast läbivusest just palju kasu kui ehmatad kõik loomad kilomeetri raadiuses ära.
Kütusekulu oli jah tõeliseks üllatuseks. Ega sellest peale reostuse suurt muud olegi aga kui tekkib vajadus mitmeks päevaks metsa jääda või lihtsalt palju sõita siis tuleb arvestada, et palju üle 50km paagiga ei sõida.Pealegi kui südametunnistus hakkab piinama siis võib bensiini piiritusega segamini panna. Honda mootorrattal on kolm korrda suurem mootor aga kulu nii 5x väiksem.
Eks see 250km on paari kuuga jah kogunenud ja võimalik, et sügisel kui hooaeg algab tuleb isegi suurem läbisõit, talvel vast jälle vähem. Palju seda lund ikka lükata on ja loomade söötmispaigad olen püüdnud teha nii kilomeetri raadiusse.
Pikemad sõidud saab teha kas motikaga või siis autoga. Varem sai vähemalt korra aastas motikaga euroopas käidud aga sel aastal ei olegi veel jõudnud.
isantija kirjutas:kevadest siiani 250km ???

see on raiskamine

Ei ütleks. Pigem võiks olla paari päevaga selle läbi paarutamine raiskamine. Kui pole vajadust kuhugi sõita siis milleks raisata? Sama lugu ATVga, kui CF katab vajadused siis milleks võtta suurem/kallim. Ma ei hakka ometi ostma reaktiivi kui tahan oma maid õhust üle vaadata, paraplaanist täitsa piisab.

Siis on küll suur kütusekulu kui üle 50km paagiga ei saa. Ma olen vast kõige karmimal maastikul rohkem saanud kui 50km. Metsas peaks paagiga 100km vabalt ära panema.

Ja 250km selle aja kohta on raiskamine, sest pill seisab ja kaotab oma väärtust. Lisaks ma arvan, et kui cf niikaua seisab siis hakkab veel pudenema ka :D
Q_Q
Kasutaja avatar
Arxs
ATV-Sport.net friik
ATV-Sport.net friik

PostitusPostitas jape » 10 Aug 2009, 20:47

Kruuda kirjutas:. Pealegi pole heast läbivusest just palju kasu kui ehmatad kõik loomad kilomeetri raadiuses ära.

Loomad tavaliselt liiklusvahendeid eriti ei karda...kardavad siis kui neid sellesamalt sõiduriistalt tulistatakse.

Kõrvalteedel pimedas sõites on hästi näha kus mõnelpool kardavad kitsed autot kui tuld ja teises kohas vahivad paarikümne meetri kauguselt ega tee eriti väljagi, võite isegi arvata miks see nii on.

Ja samas võiks ka jahirelvadel summuteid kasutada...oleks hea metsas vaikselt nahistada--keegi ei kuuleks, ka loomad mitte...aga millegipärast ei tohi seda junni sinna püssitoru otsa kruttida.

Tegelikult ei plärise cf üldse palju ja hääletuks teda ei tee mingi väega.

Kuskil oli siin teemaks elektri atv...päris hääletu ma arvan ;)
jape
ATV friik
ATV  friik

PostitusPostitas Kruuda » 10 Aug 2009, 22:10

Loomad kardavad taustast erinevat heli. Nii võivad mõne maantee ääres tõesti autosi ignoreerida. Elektri mootor oleks huvitav idee. Nagunii tuleb IR proze jaoks 24v akusi kaasa vedada.
Summuti kärbib väga tuntavalt laskeulatust. Aga noh, niimõnedki käivad summutitega, et salaja jahti pidada.

Arxs kirjutas:Ja 250km selle aja kohta on raiskamine, sest pill seisab ja kaotab oma väärtust.

Huvitav mismoodi see ATV väärtus seistes väheneb?! Kunagi ammusel ajal käis punnvõrri kohta nali, et kütusekulu on kogu aeg konstantne, seistes tilgub ja sõites põletab. CF ei tilgu
Kruuda
ATV uustulnuk
ATV uustulnuk

PostitusPostitas Ivar » 10 Aug 2009, 22:51

Ei see CF väärtus seistes rohkem vähene, kui sõites. Ju see väiksem läbisõit ja kulumine ikka rohkem plussiks kui miinuseks on.
Ivar
ATV-Sport.net friik
ATV-Sport.net friik

PostitusPostitas jarks9 » 11 Aug 2009, 01:07

jape kirjutas:
Kruuda kirjutas:. Pealegi pole heast läbivusest just palju kasu kui ehmatad kõik loomad kilomeetri raadiuses ära.

Loomad tavaliselt liiklusvahendeid eriti ei karda...kardavad siis kui neid sellesamalt sõiduriistalt tulistatakse.

Kõrvalteedel pimedas sõites on hästi näha kus mõnelpool kardavad kitsed autot kui tuld ja teises kohas vahivad paarikümne meetri kauguselt ega tee eriti väljagi, võite isegi arvata miks see nii on.

Ja samas võiks ka jahirelvadel summuteid kasutada...oleks hea metsas vaikselt nahistada--keegi ei kuuleks, ka loomad mitte...aga millegipärast ei tohi seda junni sinna püssitoru otsa kruttida.

Tegelikult ei plärise cf üldse palju ja hääletuks teda ei tee mingi väega.

Kuskil oli siin teemaks elektri atv...päris hääletu ma arvan ;)

21 sajandi loomad ei karda masinaid enam üldse.
aga atv-d ikka kardavad, sest atv on nagu kuulipilldur.
Kasutaja avatar
jarks9
ATV friik
ATV  friik

PostitusPostitas Aimar650 » 11 Aug 2009, 09:06

Ei karda need kitsed midagi atv-d nii palju. Kodujuures sõidan talvel söödapõllust mööda kitsed peal tõstavad ainult pead ja kõik siis söövad edasi. Jätad atv seisma siis saab neid ka põlluäärest vaadata :D . Aga eks nad ole mul kodujuures harjunud juba selle mürinaga :lol:
Kose ORT nr 28
Kasutaja avatar
Aimar650
ATV friik
ATV  friik

PostitusPostitas Margo » 11 Aug 2009, 09:49

marguso kirjutas:asi hakkab teie jutuga siin rappa kakkuma. klaarite arveid või? mis puudutab cf-i siis igale oma. kui olid ajad kus suzu maksis 139 900 ja cf 79 000 kr siis oli cf oma hinna ja kvaliteedi suhtes pill missugune. aga praegustes tingimustes kus cf-I eest küsitakse ikka samat hinda (halloooo mehed tulge maa peale) ja 1000 km-t sõitnud suzu saab kätte samuti 70 000 kr-ga siis ei ole see teema üldse vaidlemis väärt. cf ca 80 000 kr irw. võin ka näkku öelda kui vaja , et tegemist pole just kõige targema mehega , kes sellise ostu teeb.

p.s ja suzu-kawa-yamu-can-am jne on ikka peajagu üle.kruuda jutt kus kiidab ja võrdleb suzut oma pilli (cf-i) kasuks on pehmelt öeldes :...........

Tere

Võtan kaa siis üle pika aja sõna. Antud kontekstis olen margusega nõus. Kui mina endale CF`i ostsin, oli ta tõesti teistest palju odavam ja eks see sai ka määravaks. Teenis ta mind hästi, ei saa kurta, kuid tänaseks olen ta maha müünud ja vaatan uut margipillide seast, kuna hinnad on äärmiselt meeldivakd muutunud ja tänases turu olukorras ning 2a sõidukogemuse võrra rikkamana ma enam CF`i ei ostaks.

PS. Pakkumised on teretulnud!
Projekteerimine, ehitusmaterjalide projektimüük, ehitustööd. www.KoduEhitus.com
Kasutaja avatar
Margo
ATV sõltlane
ATV sõltlane

PostitusPostitas jape » 11 Aug 2009, 09:56

Muidugi ei karda, kui vaikselt põristades minna, ei tee eriti väljagi.
jape
ATV friik
ATV  friik

PostitusPostitas Aimar650 » 11 Aug 2009, 10:27

jape kirjutas:Muidugi ei karda, kui vaikselt põristades minna, ei tee eriti väljagi.

Ei põristand ma midagi vaikselt. Sõitsin kõrval põllul jäärada ja ikka neid ei huvitand.
Kose ORT nr 28
Kasutaja avatar
Aimar650
ATV friik
ATV  friik

PostitusPostitas marguso » 11 Aug 2009, 10:53

[quote="Margo p.s ja suzu-kawa-yamu-can-am jne on ikka peajagu üle.kruuda jutt kus kiidab ja võrdleb suzut oma pilli (cf-i) kasuks on pehmelt öeldes :...........[/quote]

Tere

Võtan kaa siis üle pika aja sõna. Antud kontekstis olen margusega nõus. Kui mina endale CF`i ostsin, oli ta tõesti teistest palju odavam ja eks see sai ka määravaks. Teenis ta mind hästi, ei saa kurta, kuid tänaseks olen ta maha müünud ja vaatan uut margipillide seast, kuna hinnad on äärmiselt meeldivakd muutunud ja tänases turu olukorras ning 2a sõidukogemuse võrra rikkamana ma enam CF`i ei ostaks.

PS. Pakkumised on teretulnud![/quote]

tervitused siis õle hulga aja ja vaata pm-i
Olid siis Yamaha Grizzly 350, Suzuki KingQuad 700. Nüüd Yamaha Grizzli 700 FI EPS

margus
56500216
marguso@tamrex.ee
marguso
ATV-Sport.net fänn
ATV-Sport.net fänn

PostitusPostitas kriimu » 21 Aug 2009, 10:44

jah paraku on nii,et cf-il on oma hinna kohta kõik olemas,kui ainult see "hiina riis" rohkem koos püsiks siis poleks ju hullu atv-l läbisõit juba ka parasjagu u6000km .siiani olen nipet näpet vahetanud ja põhi probleemid on ikka nagu teistel,esidifri meh.taga pooltelje õlipidamine ja minu oma puhul imelik asi,et ka laadimine on kuidagi äärmusest äärmusse vastavalt aastaajale,aga muidu pole häda midagi ,kui hetkeseisu võtta siis hind on hetkel kõrge ja uue ostaks ikkagi mingi kasutatud firmaka.
kriimu
ATV uudistaja
ATV uudistaja

PostitusPostitas ROM35 » 22 Aug 2009, 20:35

kriimu kirjutas:jah paraku on nii,et cf-il on oma hinna kohta kõik olemas,kui ainult see "hiina riis" rohkem koos püsiks siis poleks ju hullu atv-l läbisõit juba ka parasjagu u6000km .siiani olen nipet näpet vahetanud ja põhi probleemid on ikka nagu teistel,esidifri meh.taga pooltelje õlipidamine ja minu oma puhul imelik asi,et ka laadimine on kuidagi äärmusest äärmusse vastavalt aastaajale,aga muidu pole häda midagi ,kui hetkeseisu võtta siis hind on hetkel kõrge ja uue ostaks ikkagi mingi kasutatud firmaka.
mina ka mõtlesin, et ei lae alati korralikult. üks hommik käivitub normilt siis jälle ei, soojast peast läks alati käima. tegelt oli starter pees, magnetid olid kõik sodid seal sees ja külma mootorit ei jõudnud iga kord ringi ajada. aa üldiselt on lahe pill kui garages seisab ainult (nagu minul :mrgreen: ) , sittagi ei lagune :lol:
cf-500
ROM35
ATV fänn
ATV fänn

Eelmine

Mine CFMoto

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 4 külalist

FOXGEAR