CF 500 A (Mida head ja halba olete kuulnud)

Küsimused, probleemid ja uudised

Moderaatorid: makuke, kala

PostitusPostitas renk8 » 22 Juun 2008, 16:36

[quote="KIVIKAS2"]minu arust on see pill igati ok up: näha et mees ikka sõidab mitte ei käi kuskil põllu servas gaasi vajutamas ja siis teistele kiitlemas ,kyll ma olen kõvamees sõitsin täna läbi poriloigu,nagu paljud siin ilkujad-garantii peaks kehtima ikka igale asjale millele tootja on andnud ja nii kaua kui on ette nähtud,enamus edasimyyjad aga hiilivad sellest kõrvale ega nemad seda diffrit kinni ei maksa selle saadab tehas uue tuleb lihtsalt hunnik pabereid selleks täita --MUGAVAD --tao aga jalaga vastu ust ja nõua oma õigust ja mine või kohtuni välja kaua nad inimesi lollitavad,Õnneks tunnen ka yht väga normaalset inimet BRP märgi esindaja Margus Kesküla myts maha selle mehe ees.Anna aga takka sellele CF ile ja jõudu sulle------- HEAD JAANI-------[/quote
Tänud. Jaani ka sulle :beer:
renk8
ATV kodanik
ATV kodanik

PostitusPostitas ROM35 » 23 Juun 2008, 19:44

renk8 kirjutas:
cfmoto500 kirjutas:Ütleme ausalt et seda ei võta enam emeks (kuusakoski) ka vastu :)
Aga noh jaanipäev tulekul nii et pane tuli otsa talle :OK:

Mina sinu asemel kül poleks mingil juhul sellest teemast osa võtnud.Puht ärilises mõttes.
Kas sa oled selleks selle masina peale ni tige nagu herilane,et sa müügi ajal ei saanud käibekat vasakule pista või mis :mad: Tule võid sa omale p....e pista down:
kuule renk, cfmoto500 pole sulle mu meelest midagi müünud hmm . cfmoto500 võiks enne lahmimist kuusakoski vastuvõtu tingimustega muidugi tutvuda :D usu mind, selle pilliga saab enne kuusakoskit veel pikalt :biker: ilueedi :D
ROM35
ATV fänn
ATV fänn

PostitusPostitas Arxs » 23 Juun 2008, 20:10

No ma pean siia ka kirjutama :D Need, kes kirjutasid, et romu.ee jne võiksid ausalt öeldes minu arust ka sinna samusele käija. Pole asi üldse nii hull, kui ennem siin kelgiti.
Q_Q
Kasutaja avatar
Arxs
ATV-Sport.net friik
ATV-Sport.net friik

PostitusPostitas Janari » 23 Juun 2008, 21:19

Peab tõdema, et tõesti polnud see atv nii räbal nagu räägiti. Mõned puuduvad plastikud ei tee veel atv-st romu. Ja nagu ma aru sain, siis oldi selle atv-ga üle kaela käidud ja selle eest pole me keegi kaitstud. Niiet head jaani kõigile :beer:
Janari
ATV uustulnuk
ATV uustulnuk

PostitusPostitas jape » 24 Juun 2008, 22:35

Janari kirjutas:Peab tõdema, et tõesti polnud see atv nii räbal nagu räägiti. Mõned puuduvad plastikud ei tee veel atv-st romu. Ja nagu ma aru sain, siis oldi selle atv-ga üle kaela käidud ja selle eest pole me keegi kaitstud. Niiet head jaani kõigile :beer:

No kuda võtta... näit. ostad omale uue auto ja kui jõuab hooldussemineku aeg kätte, siis paned ju ikka uksed ja kapotid ja klaasid jne. autole külge ennem kui esindusse viid. Vist viisakam oleks või hmm Muidugi maitse asi.
jape
ATV friik
ATV  friik

PostitusPostitas Arxs » 24 Juun 2008, 23:12

Jah, aga ATV-le ei keera sa ühtegi ust,klaasi ega kapotti külge.
Siin ei saa rääkida autost ja ATV-st, kui mõlemad erinevad väga palju.
Q_Q
Kasutaja avatar
Arxs
ATV-Sport.net friik
ATV-Sport.net friik

PostitusPostitas maikl369 » 25 Juun 2008, 00:26

Mina olen nüüd 775km maha uhtnud.Aga tegelt võiks tal töötunni Lugeja olla...neid oleks kindlasti topelt.
aga siianii pole probleeme tulnud ;)
kõva masin :bike:
Kasutaja avatar
maikl369
ATV kodanik
ATV kodanik

PostitusPostitas renk8 » 25 Juun 2008, 06:58

ROM35 kirjutas:
renk8 kirjutas:
cfmoto500 kirjutas:Ütleme ausalt et seda ei võta enam emeks (kuusakoski) ka vastu :)
Aga noh jaanipäev tulekul nii et pane tuli otsa talle :OK:

Mina sinu asemel kül poleks mingil juhul sellest teemast osa võtnud.Puht ärilises mõttes.
Kas sa oled selleks selle masina peale ni tige nagu herilane,et sa müügi ajal ei saanud käibekat vasakule pista või mis :mad: Tule võid sa omale p....e pista down:
kuule renk, cfmoto500 pole sulle mu meelest midagi müünud hmm . cfmoto500 võiks enne lahmimist kuusakoski vastuvõtu tingimustega muidugi tutvuda :D usu mind, selle pilliga saab enne kuusakoskit veel pikalt :biker: ilueedi :D

Krt. suure tigedusega ajasin kasutajad segamini.Kui kellegile vääralt liiga tegin siis suured vabandused. idikas
renk8
ATV kodanik
ATV kodanik

PostitusPostitas renk8 » 25 Juun 2008, 07:10

maikl369 kirjutas:Mina olen nüüd 775km maha uhtnud.Aga tegelt võiks tal töötunni Lugeja olla...neid oleks kindlasti topelt.
aga siianii pole probleeme tulnud ;)
kõva masin :bike:

Mullegi algul tundus se nii et päris kõva pill.Peale eilset sõitu liivamägedes kus enamus ajast sõitis mu 8 aastane poeg kes veel hullu ka panna ei julge avastasin et se palju kisa tekitanud esi diferensjaal kere küljest on eraldunud koos kronsadega.Ni nagu oli ka mootor ennem esimest hooldust. Se riisi sisalduse jutt CF i rauas peab vist paika :D
renk8
ATV kodanik
ATV kodanik

PostitusPostitas weltmaster » 25 Juun 2008, 08:34

vahel ongi nii, et lihtsalt ei joppa mõne masinaga, olgu selleks, siis margipill või cf...mul endal vahel ka tundub nii, vaatad sõbra oma, tal kõik töökorras vinksvonks, endaoma vaadates, siit laguneb ja sealt laguneb...point selles ongi, et võtad kätte ja teed korda ja sõidad jälle kuni järgmise jamani.
can-am xxc, 5011446
Kasutaja avatar
weltmaster
ATV-Sport.net friik
ATV-Sport.net friik

PostitusPostitas jape » 25 Juun 2008, 17:20

Arxs kirjutas:Jah, aga ATV-le ei keera sa ühtegi ust,klaasi ega kapotti külge.
Siin ei saa rääkida autost ja ATV-st, kui mõlemad erinevad väga palju.

Jutt oli piltlik, sest ATV küljes käivad ikka ATV jupid ja kui mõni plastik on puruks siis lased ju ikka uue panna ja kui ei taha uusi plastikuid siis tekib küssa, et milleks üldse esindusse minna? Võib ju tiirutada kodus ümber aida niikaua kui laiali pudeneb ja rahu maapeal.
Vanasõnagi ütleb,et "Nii nagu Jaan, nii ka saan"
See nagu puhtalt minu arvamus.
jape
ATV friik
ATV  friik

PostitusPostitas karlakk » 25 Juun 2008, 21:32

Arxs kirjutas:No ma pean siia ka kirjutama :D Need, kes kirjutasid, et romu.ee jne võiksid ausalt öeldes minu arust ka sinna samusele käija. Pole asi üldse nii hull, kui ennem siin kelgiti.

sinna sammusesse saata pole vaja, selliseid asju tehakse silmast silma ikka, kui on midagi isiklikku. :OK:
Mina avaldasin arvamust ATV kohta. Minu arvates ei ole see ATV korralik, ta võib olla seda sisemuselt aga väliselt kohe kindlasti mitte(minu arvamus). Kui sa tegeled igapäev offroadiga siis vist enamus aparaate nii autod kui atved sellised, siis sa oled sellega harjunud ja tundubki sinu jaoks OK, kui elad vähe teist laadi ja kõik su sõivahendid on koguaeg limpsit ja lakutud siis arvad teisiti :D lihtne. Loomulikult kui kõpitseda ja uusi juppe osta oleks pill nagu tutikas. Kuid hetkel on asi korralikust kaugel ja see kus kellegil algab korralik ei kuulu väga vaidlemisele ja sinna saatmiele.
Sama võrdluse võime tuua näiteks autoga. Näiteks kui sõiduautol paneme taha traktori kummid ja eest stange võtame maha, lööme paar tuld segamine ja veel nipet näpet, peaks võrduma PEAAEGU samaga, muidugi ei ole sobilik võrrelda ATV autoga mis enamus aega porine jne, kuid natuke võib tõmmata parralleele. Lihtsal näide ja eks seal leiduks jälle inimesi kelle jaoks oleks see normaalne ja kelle jaoks mitte. Nii palju kui inimesi nii palju ka arvamusi.
ps Renk, ei midagi isiklikku sinu vastu, läks sõit nii siis läks, tee korda ja pane edasi.
KingKong 750, Bear Claw 27", Warn XT30, küll need Hundi lisad ka varsti peale tulevad :)
Kasutaja avatar
karlakk
ATV uustulnuk
ATV uustulnuk

PostitusPostitas Arxs » 26 Juun 2008, 00:01

karlakk kirjutas:
Arxs kirjutas:No ma pean siia ka kirjutama :D Need, kes kirjutasid, et romu.ee jne võiksid ausalt öeldes minu arust ka sinna samusele käija. Pole asi üldse nii hull, kui ennem siin kelgiti.

sinna sammusesse saata pole vaja, selliseid asju tehakse silmast silma ikka, kui on midagi isiklikku. :OK:
Mina avaldasin arvamust ATV kohta. Minu arvates ei ole see ATV korralik, ta võib olla seda sisemuselt aga väliselt kohe kindlasti mitte(minu arvamus). Kui sa tegeled igapäev offroadiga siis vist enamus aparaate nii autod kui atved sellised, siis sa oled sellega harjunud ja tundubki sinu jaoks OK, kui elad vähe teist laadi ja kõik su sõivahendid on koguaeg limpsit ja lakutud siis arvad teisiti :D lihtne. Loomulikult kui kõpitseda ja uusi juppe osta oleks pill nagu tutikas. Kuid hetkel on asi korralikust kaugel ja see kus kellegil algab korralik ei kuulu väga vaidlemisele ja sinna saatmiele.
Sama võrdluse võime tuua näiteks autoga. Näiteks kui sõiduautol paneme taha traktori kummid ja eest stange võtame maha, lööme paar tuld segamine ja veel nipet näpet, peaks võrduma PEAAEGU samaga, muidugi ei ole sobilik võrrelda ATV autoga mis enamus aega porine jne, kuid natuke võib tõmmata parralleele. Lihtsal näide ja eks seal leiduks jälle inimesi kelle jaoks oleks see normaalne ja kelle jaoks mitte. Nii palju kui inimesi nii palju ka arvamusi.
ps Renk, ei midagi isiklikku sinu vastu, läks sõit nii siis läks, tee korda ja pane edasi.

Sina oled järgmine ala stiilis: kelgin sõpradele et sõitsin veelombist eile läbi, tehtud mees kohe. Sõida oma puhta autoga siis, olgu selleks Bentley võu Hummer.
Midagi sinu vastu ei ole, lihtsalt juhtus nii.
Q_Q
Kasutaja avatar
Arxs
ATV-Sport.net friik
ATV-Sport.net friik

PostitusPostitas Janari » 26 Juun 2008, 06:57

Arxs kirjutas:
karlakk kirjutas:

Sina oled järgmine ala stiilis: kelgin sõpradele et sõitsin veelombist eile läbi, tehtud mees kohe. Sõida oma puhta autoga siis, olgu selleks Bentley võu Hummer.

Pean sinuga nõustuma, minu pill oli peale esimest ülekäimist veel jubedam. Siiani mõned palstikud veel mõrades, mis tahaks vahetamist. Aga jah, kahjuks on inimesi mitmeid ja ATV otstarve erinevatele inimestele erinev. Õnneks siin foorumis suurem osa ikka teist laadi kui "kõik su sõiduvahendid on koguaeg limpsitud ja lakutud" Poleks ju millestki kirjutada enam:
idikas >"Eile lakkusin om atv-d garaazis, pildid leiate SIIT." idikas Ärge nüüd arvake, et ATV ei peaks korras olema ja komplektne, aga nagu ma ennist olen maininud, siis ülekäimise eest pole me keegi kaitstud ja kuhu mujale sa oma atv pärast õnnetust ikka viid kui mitte esindusse. Äkki peab ise sebima endale kontaktid tehastega, et enne hooldust pill ikka läikima saada. Õnnetu juhus selle atv-ga, saatma ei hakka kedagi kuhugi..... :D

Tegelt võiks sellelaadsed kommentaarid teises teemas olla, mis ekstra tehtud selle jaoks ja moderaator võiks vastavad parandused teha.
Janari
ATV uustulnuk
ATV uustulnuk

PostitusPostitas karlakk » 26 Juun 2008, 08:34

Arxs kirjutas:
karlakk kirjutas:

midagi sul minu vastu ei ole aga tembeldad mind meheks kes kelgb sõprade ees ja tead täpselt kus ma sõidan ja kuidas. :shocked:
Arx teeme nii, et kommeteerime siin ikka ATVsid, nagu teema algataja soovis, kui mina sulle kannapeale astunud ei ole ja sitasti öelnud ei ole siis ära tule siia kelkima kui me üksteist ei tunne.
KingKong 750, Bear Claw 27", Warn XT30, küll need Hundi lisad ka varsti peale tulevad :)
Kasutaja avatar
karlakk
ATV uustulnuk
ATV uustulnuk

PostitusPostitas jape » 01 Juul 2008, 16:25

Mehed! Räägime ikka ATV-dest...mis kaklete koguaeg. Kas hiinakas tuju nii ära rikkunud või :)
jape
ATV friik
ATV  friik

PostitusPostitas potsolak » 07 Juul 2008, 17:23

Mehed kas see CF tasub osta või ei tasu.
potsolak
ATV uustulnuk
ATV uustulnuk

PostitusPostitas potsolak » 07 Juul 2008, 17:25

Mehed kas see CF tasub osta või ei tasu hmm
potsolak
ATV uustulnuk
ATV uustulnuk

PostitusPostitas weltmaster » 07 Juul 2008, 17:26

kõik oleneb, milleks atv-d vaja on...kui viitsid loe siit foorumist cf kohta ise ja tee järeldusi...kui tahad atv sõitu nautida, siis mitte.
can-am xxc, 5011446
Kasutaja avatar
weltmaster
ATV-Sport.net friik
ATV-Sport.net friik

PostitusPostitas jape » 07 Juul 2008, 18:40

potsolak kirjutas:Mehed kas see CF tasub osta või ei tasu hmm

Siin foorumis kuskil keegi kirjutas, et 500-ne Suzuki on praktiliselt sama hinnaga... mingi sooduspakkumine. (vist oli suzuki...igatahes margipill oli).
Mul endal ka CF aga kui järgmise peaksin endale soetama siis vist enam seda ei taha. Kuigi ma ei oskagi öelda miks...lagunenud just eriti ei ole midagi. Noh vähe sõidetud ka muidugi.
Kokkuvõtteks võib öelda, et töötegemiseks väga hea(puid;sõnnikut :) ja muud värki võib temaga väga edukalt vedada) aga krossi sõita sellega küll ei taha. Ta ju 500-ne ka ainult
jape
ATV friik
ATV  friik

PostitusPostitas ringo8 » 08 Juul 2008, 15:44

aga kysi renksi käest !!!!? ta remontis mu bombat ka peale litakat kraavi pöhja ja yle lenksu lendamist ! ja ofrodi söitsime ka sama moodi ! ta oskab hästi vörrelda ! minujaoks tundus nagu natsa maas kinni olema ! pilli suurus ja mootori suurus ehk pole päris vastavuses ! aga önneks on nad olemas ! ja iga yhele on ju kaskil keegi!
bomba 330
ringo8
ATV uudistaja
ATV uudistaja

PostitusPostitas ringo8 » 08 Juul 2008, 15:45

sry öige kiri vist taas vale klahv ! :D
bomba 330
ringo8
ATV uudistaja
ATV uudistaja

Re:

PostitusPostitas Kruuda » 08 Aug 2009, 18:28

potsolak kirjutas:Mehed kas see CF tasub osta või ei tasu hmm

Oleneb vast milleks ATVd vaja. Rallimasin see ei ole aga mul on isegi suure kuldi metsast välja toonud. Galilile aga ei olegi seal mugavat/sobivat kohta leidnud. Suzukil oli nii hoidmiskoht kui ka toetuspunktide leidmine sihtimiseks parem. Minu CFil on ilma masinalt maha tulemata ainus viisakas toetuskoht ette raamile pandud IR prozektor.
Kruuda
ATV uustulnuk
ATV uustulnuk

Re: CF 500 A (Mida head ja halba olete kuulnud)

PostitusPostitas isantija » 08 Aug 2009, 20:58

otsi keegi kes annab CF ga sõita
ja siis keegi kes annab mõne margi pilliga sõita

usu - sul pole üle 5 min vaja, et otsus teha!
canam Outlander 1000 Xtp MAX 2017 Black !
Kasutaja avatar
isantija
ATV-Sport.net friik
ATV-Sport.net friik

Re: CF 500 A (Mida head ja halba olete kuulnud)

PostitusPostitas Kruuda » 08 Aug 2009, 21:42

isantija kirjutas:otsi keegi kes annab CF ga sõita
ja siis keegi kes annab mõne margi pilliga sõita

usu - sul pole üle 5 min vaja, et otsus teha!

Tõele au andes kulus märgatavalt rohkem kaalumiseks kui 5 minutit, pikad juhtmed ilmselt.... :cool: enne kui CF kasuks otsustasin. Tuttaval on 700 Suzuki ja ehki on võimsam oli sellega paras jama isegi soku metsast välja toomisega. Mis teha, CF on rohkem traktor.
Kruuda
ATV uustulnuk
ATV uustulnuk

EelmineJärgmine

Mine CFMoto

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist

FOXGEAR