CF 500 A (Mida head ja halba olete kuulnud)

Küsimused, probleemid ja uudised

Moderaatorid: makuke, kala

PostitusPostitas maxS40 » 10 Juun 2008, 19:52

Ega selle jaoks ei peaks kohe uut kasutajat tegema kui tahaks midagi kummide kohta ütelda :D
Ja kui möni arvab, et selliste rehvide kombinatsiooniga ei juhtu difritega midagi eks siis proovigu järgi.
ma arvan, et isegi see vöib halvasti möjuda kui NÄITEKS on öiged rattad all aga ees on 0,3 ja taga 1,5 bar surve.
Eesmärgiks ei ole kedagi maha teha. soovitus lihtsalt sest kahju vaadata kudas raha tuulde loobitakse
ATV ruulib :D
maxS40
ATV uustulnuk
ATV uustulnuk

PostitusPostitas Janari » 10 Juun 2008, 20:18

nipper kirjutas:Sa arvad et müüja on teinud uue kasutaja et seda Rengi ATVd teisest nurgast maha teha??? C´mon mees, ole nüüd... Minu arvates on see Renk igas mõttes kaotaja...KORDAN: MINU ARVATES!!!
Tegelt suure huviga ootaks neid pilte minagi...

Võib õigus olla, võib mitte. Kahjuks on nii, et eestlastele on ikka teine eestlane põhiroaks olnud. Aga jah, pilte tahaks näha küll sellest ATV-st, mis nii romu pidavat olema :)
Janari
ATV uustulnuk
ATV uustulnuk

PostitusPostitas renk8 » 11 Juun 2008, 09:22

[quote="maxS40"]hmm Nägin kah seda romu. Unustasite veel mainida, et mootori kronsad olid katki ja kuigi kummid vöisid möötes ühe körgused olla siis ATV kummid on pehmemad kui söiduauto omad ning vajuvad seetöttu ka rohkem läbi. Pole siis ime, et et difrid p....e lähevad. Nii et ... lase aga samas vaimus edasi up: :D[/quote

Mootori kronsad olid esimeseks hoolduseks juba raamist eraldunud. Ülemise keevitasin ise kinni. ju siis ei märganud ei mina ega hooldemees et tagumised ka lahti on. Difri kohta pole mingit vingumist ka nagu olnud minupoolt. Need pisijublakad on mul ka suurematel 4 või 8 vedustel masinatel laiali lennanud.
Romu CF
renk8
ATV kodanik
ATV kodanik

PostitusPostitas Margo » 11 Juun 2008, 10:13

Kas saab juba pilte või ei saa, uudishimu juba tapab??? :D :D
Projekteerimine, ehitusmaterjalide projektimüük, ehitustööd. www.KoduEhitus.com
Kasutaja avatar
Margo
ATV sõltlane
ATV sõltlane

PostitusPostitas rosenberg » 11 Juun 2008, 17:14

tahaks ka pilte näha. omal sama masin hetkel juba 2500 km ees ja pole veel ühtegi osa vahetanud , isegi piduriklotsid esimesed veel, ja kasutanud olen ikka sihtotstarbeliselt , aga peale igat mudas või liivas turnimist kõik ilusti survekaga puhtaks pesnud ka ja ikka vahel on soovitatava polte mutreid üle pingutada ja kestab masin küll ,kõik on ikka kinni peremehes...
rosenberg
ATV uudistaja
ATV uudistaja

PostitusPostitas jape » 15 Juun 2008, 20:10

Kui siin kummi kõrgusest veel rääkida siis huvitav on see ,et kui võtta alt ära esimene ratas ja tagumine ning garaasi põrandal (see ju ühtlane pind) panna nad kõrvuti siis tagumine ratas ju ongi esimesest kõrgem, kuigi tagumine kumm on rohkem kulunud kui esimene-ikkagi on kõrgem. hmm Minu cf-il küll vähemalt on nii aga tiffer pole veel laiali lennanud??? Mis kostate sellepeale?
jape
ATV friik
ATV  friik

PostitusPostitas weltmaster » 15 Juun 2008, 20:40

jape kirjutas:Kui siin kummi kõrgusest veel rääkida siis huvitav on see ,et kui võtta alt ära esimene ratas ja tagumine ning garaasi põrandal (see ju ühtlane pind) panna nad kõrvuti siis tagumine ratas ju ongi esimesest kõrgem, kuigi tagumine kumm on rohkem kulunud kui esimene-ikkagi on kõrgem. hmm Minu cf-il küll vähemalt on nii aga tiffer pole veel laiali lennanud??? Mis kostate sellepeale?

seda olen ma juba siin rääkinud, et isegi suzul oli selle esimese ja tagumise rehvi vahe kuskil 1cm...vb selle, et tagumine kulub kiiremini...järelikult 1cm vahe ei mõjuta veel diffrit
can-am xxc, 5011446
Kasutaja avatar
weltmaster
ATV-Sport.net friik
ATV-Sport.net friik

PostitusPostitas A8pool » 15 Juun 2008, 21:48

Kummi kõrgust tuleb mõõta masina all mees peal ja maast tsentrisse, kuna tagumine kumm on laiem siis vajub ka rohkem läbi! :OK:

Kuna ka 4wd soovitatakse kõvakattega teel mitte kasutada, siis mina järeldan sellest, et mõni sent diameetri vahet on mingi sent raadiuse vahet, mis ei ole veel pehmemal piinasel mingi näitaja!

Kui nii kõrgel kummil käib ainult 0,3 bar i sees, siis kivide ja kändude peal muutub see raadius päris palju ja sellega on arvestatud, ning peavad selle valu vastu! up:
ATV tu hetkel
Kasutaja avatar
A8pool
ATV fänn
ATV fänn

PostitusPostitas jape » 15 Juun 2008, 21:52

weltmaster kirjutas:
seda olen ma juba siin rääkinud, et isegi suzul oli selle esimese ja tagumise rehvi vahe kuskil 1cm...vb selle, et tagumine kulub kiiremini...järelikult 1cm vahe ei mõjuta veel diffrit

Kõik arusaadav aga siin oli ju kõva arutelu, et renk8 pani oma cf-ile taha auto rattad mis olid veits suuremad kui esimesed ja siis lendas differ laiali... siis ei saanud ju viga selles olla kui originaal rattad juba suuremad on.
jape
ATV friik
ATV  friik

PostitusPostitas Arxs » 15 Juun 2008, 23:40

Nojah, siin võib jälle väita, kui usaldatav see "hiina" differ on.
Q_Q
Kasutaja avatar
Arxs
ATV-Sport.net friik
ATV-Sport.net friik

PostitusPostitas weltmaster » 16 Juun 2008, 08:13

A8pool kirjutas:Kummi kõrgust tuleb mõõta masina all mees peal ja maast tsentrisse, kuna tagumine kumm on laiem siis vajub ka rohkem läbi! :OK:
Kui nii kõrgel kummil käib ainult 0,3 bar i sees, siis kivide ja kändude peal muutub see raadius päris palju ja sellega on arvestatud, ning peavad selle valu vastu! up:

ees ja taga peavad näitajate poolest olema bar erinevad 0,3 ja 0,4, seega pole vahet kas mees istub peal või mitte, 1cm erinevus on nii või teisiti...aga noh pole mõtet selle asjaga nüüd juuksekarva lõhki ajada...antud hiinaka rehvierinevus täpsemalt me ju ei tea ja sedagi mis täpsemalt diffri kotti ajas
can-am xxc, 5011446
Kasutaja avatar
weltmaster
ATV-Sport.net friik
ATV-Sport.net friik

PostitusPostitas Pisikepoiss123 » 16 Juun 2008, 22:53

aga renk8, kui viitsid võiksid ise oma masinast pilte teha ja näidata , hmm tahaks näha ühte romu atvd . :bike:
Kasutaja avatar
Pisikepoiss123
ATV söber
ATV söber

PostitusPostitas margus155 » 17 Juun 2008, 17:21

Tahaks ka näha sellest pillist pilti,millest on palju kära tekkinud :)
margus155
ATV uudistaja
ATV uudistaja

PostitusPostitas jape » 19 Juun 2008, 23:25

Ei usu mina, et neid pilte siin näha saab :)
jape
ATV friik
ATV  friik

PostitusPostitas renk8 » 20 Juun 2008, 22:26

Pildid tehtud ja ootavad üles panemist. Ehk homme vähe puhanum ja siis pistan üles.
Suts kära peab ju olema. muidu läheb foorum igavaks :D
Ilusat jaanipäeva sõbrad :beer:
renk8
ATV kodanik
ATV kodanik

PostitusPostitas renk8 » 21 Juun 2008, 10:24

http://live.hot.ee/gallery/gallery/show ... ?id=421172
Romu CF -i pildid . Head kommimist.
renk8
ATV kodanik
ATV kodanik

PostitusPostitas nex » 21 Juun 2008, 10:36

Mis ta ikka nii romu on, muidugi pilt on petlik. Näha on, et on kõvasti tuld antud ja kukutud.
YAMAHA Grizzly 4x4 YFM700FI (2007a.) Warn vints, alu põhi, kohveriste. Matkad, safari, meeskondlik kestvussõit. :D
Lääne-Virumaa Väike-Maarja
info: +3725243696
www.reinpaul.ee
Nikon D80
Kasutaja avatar
nex
ATV sõltlane
ATV sõltlane

PostitusPostitas Pisikepoiss123 » 21 Juun 2008, 12:23

ilmselt differi rikkus ära et üks ratas laiem ja teine kitsam hmm
Kasutaja avatar
Pisikepoiss123
ATV söber
ATV söber

PostitusPostitas karlakk » 21 Juun 2008, 12:28

paras põllurallikas on jah :D
see pilt kus all auto rehvid ja eest pakiraam läinud on ikka paras www.romu.ee kanditaad, ei kujutaks ette et sellisel garantii oleks,
eks kõik sõltub peremehe suhtumisest up:
Selliseid sikleid kutsutakse "Rotikateks" eks neid peab ka olema, kuigi ma ise ei poolda neid down:
Eks igaühe enda asi kuidas "tuunib" :biker:
KingKong 750, Bear Claw 27", Warn XT30, küll need Hundi lisad ka varsti peale tulevad :)
Kasutaja avatar
karlakk
ATV uustulnuk
ATV uustulnuk

PostitusPostitas cfmoto500 » 21 Juun 2008, 14:08

Ütleme ausalt et seda ei võta enam emeks (kuusakoski) ka vastu :)
Aga noh jaanipäev tulekul nii et pane tuli otsa talle :OK:
Kasutaja avatar
cfmoto500
ATV söber
ATV söber

PostitusPostitas EcoHouse » 21 Juun 2008, 15:02

cfmoto500 kirjutas:Ütleme ausalt et seda ei võta enam emeks (kuusakoski) ka vastu :)

Lugesin seda saagat. Päris kindlasti ei saa ega tohi olla atv välimus garantii katkestamise põhjuseks. Kuna esindaja soovib garantiikohustusest kõrvale hiilida jääb mulje, et see konkreetne hiina mudel ei ole eriti kvaliteetne ja võimalikud ostjad peaksid siit ise tegema järeldused. Iseasi on rehvide kõrguses. Kui kõrgusevahe on tuvastatav ei saa anda garantiid reduktoritele, aga see ei tohiks olla teiste detailide garantiid välistavaks põhjuseks.
EcoHouse
ATV kodanik
ATV kodanik

PostitusPostitas renk8 » 21 Juun 2008, 21:12

Pisikepoiss123 kirjutas:ilmselt differi rikkus ära et üks ratas laiem ja teine kitsam hmm

Tule taevas appi.
renk8
ATV kodanik
ATV kodanik

PostitusPostitas renk8 » 21 Juun 2008, 21:44

Miks polnud pappe ja pakiraami küljes? MINA võtan papid ennem pesu ära ja hoolduse aeg oli käes siis ei hakanud ma neid ka külge tagasi kruvima selleks et hooldusse viia. Pakiraami polnud selleks et oli vaja pisut tuld hoidvat toru õgvendada kuna ratas käis üle nipli pisut
. Rattad olid vahetatud selleks,et velje oli 1000 kildiga pisut kodaratest katki läinud.
Difer. Ei väidagi et polnud minu viga. Võis olla se valest lülitusest või taga ühest laiemast rattast mida pisikepoiss nuputab :D või ....
Selgitus siis minupoolt miks pill selline neil piltidel on.
renk8
ATV kodanik
ATV kodanik

PostitusPostitas renk8 » 21 Juun 2008, 21:59

cfmoto500 kirjutas:Ütleme ausalt et seda ei võta enam emeks (kuusakoski) ka vastu :)

Mina sinu asemel kül poleks mingil juhul sellest teemast osa võtnud.Puht ärilises mõttes.
Kas sa oled selleks selle masina peale ni tige nagu herilane,et sa müügi ajal ei saanud käibekat vasakule pista või mis :mad: Tule võid sa omale p....e pista down:
renk8
ATV kodanik
ATV kodanik

PostitusPostitas KIVIKAS2 » 22 Juun 2008, 12:44

minu arust on see pill igati ok up: näha et mees ikka sõidab mitte ei käi kuskil põllu servas gaasi vajutamas ja siis teistele kiitlemas ,kyll ma olen kõvamees sõitsin täna läbi poriloigu,nagu paljud siin ilkujad-garantii peaks kehtima ikka igale asjale millele tootja on andnud ja nii kaua kui on ette nähtud,enamus edasimyyjad aga hiilivad sellest kõrvale ega nemad seda diffrit kinni ei maksa selle saadab tehas uue tuleb lihtsalt hunnik pabereid selleks täita --MUGAVAD --tao aga jalaga vastu ust ja nõua oma õigust ja mine või kohtuni välja kaua nad inimesi lollitavad,Õnneks tunnen ka yht väga normaalset inimet BRP märgi esindaja Margus Kesküla myts maha selle mehe ees.Anna aga takka sellele CF ile ja jõudu sulle------- HEAD JAANI-------
RENEGADE CFX
KIVIKAS2
ATV söber
ATV söber

EelmineJärgmine

Mine CFMoto

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist

FOXGEAR