Goes 625 pihusti otsa käiv jubin

Küsimused, probleemid ja uudised

Moderaatorid: makuke, kala

Goes 625 pihusti otsa käiv jubin

PostitusPostitas Renx1 » 03 Veebr 2018, 18:57

Kas müüakse eraldi GOES 625 -le pihusti otsa käivad jubinat kuhu kinnitub klambriga bensiinivoolik? Nimelt see toruots murdus ära selle küljest kuna poiss mul jääl ATV korra külili keeras. Ilmselt põrutas kuhugi vastu pooleks selle käigus. Uute pihustite pildil seda jubinat pole seega peaks vast eraldi saama. Äkki keegi oskab juhatada kust sellist jubinat otsida/osta. Liimida külge uuesti ei julge kuna selleks ,et seda kätte saada lammutasin pool ATV.d laiali:D

Leidsin ka pildi . Inglise keeles injector cap aga Eesti keeles ei oska nime anda:D
https://www.lindtek.dk/shop/atv-reserve ... /?lang=en#!

Ise küsin ise vastan;)
https://starmoto.ee/et/originaal-varuos ... 625-c.html
Renx1
ATV söber
ATV söber

Re: Goes 625 pihusti otsa käiv jubin

PostitusPostitas Amigo » 03 Veebr 2018, 21:09

Olen Sulle juba mitu korda öelnud, et Goes tuleb sama liini pealt koos CF-idega, ehk siis enne plastikute paigaldamist ongi ta CF. Ühesõnaga- Motohobi või Starmoto aitavad. Muuseas , mul neid Sulle vajalikke jubinaid kodus mõned vedelevad ja kui mõtled välja kuidas need kätte saada, siis annan tasuta ära.
Cee-effide tuunimine, hooldus , remont.
Tasuta nõuanded tel. 58 236 408
Kasutaja avatar
Amigo
ATV-Sport.net friik
ATV-Sport.net friik

Re: Goes 625 pihusti otsa käiv jubin

PostitusPostitas Renx1 » 04 Veebr 2018, 11:31

See ammu selge,et sisuliselt CF-ga tegu;) Aga ega see mulle alguses seda õiget nimetust ikka meelde ei toonud:P. Loodan,et antud postitus mõnele teisele püha tõe kiiremini kätte toob vajadusel :D
Renx1
ATV söber
ATV söber

Mine CFMoto

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist

FOXGEAR