Snorklid ?

Küsimused, probleemid ja uudised

Moderaatorid: makuke, kala

Snorklid ?

PostitusPostitas HRS » 22 Mär 2017, 15:12

Tervist,

Kas keegi omab asjalikku infot või kogemust snorklite tegemisel.
2011a cf 500-2a

Sooviks näpunäiteid :)
HRS
ATV uustulnuk
ATV uustulnuk

Re: Snorklid ?

PostitusPostitas bbad » 22 Mär 2017, 15:13

Youtube / google?
bbad
ATV uustulnuk
ATV uustulnuk

PostitusPostitas andrus michelis » 22 Mär 2017, 15:18

Amigo!?
Võistelda ei viitsi, porirallit saab niigi igal nädalavahetusel.
ATVd polegi, pläristan UTVga.
andrus michelis
ATV-Sport.net fänn
ATV-Sport.net fänn

PostitusPostitas Hunt » 24 Mär 2017, 17:52

CF500 karpaga versioonile ära hakka üldse vaeva nägema, sellest seda uputamise asja ei saa..
Mootori õhuvõtu kanalitega kaob särtsakus ja lõppkiirus. Kuna seal see karpa töötab vaakumite ja värkidega, siis mootori õhuvõtu toru pikkuse ja augu suuruse muutmisega karpa töö muutub. Ma olen jamanud mitmed korrad selle asjaga. Tuleb hakata toru pikkuse ja otsas õhu augu suurusega mängima, lisaks karpat reguleerima.. Mootor ei taha korralikult töötada, kapsu enam ei tee :cry:
Lisaks siis veel igavane pask õhuviltri kopsik oma kaanega, mis vett ei pea. pärast ehitad need asjad valmis ja saad ise ka aru, et see pole see ja siis ei osta sul ka keegi enam seda pilli nende torudega. Mõnest asjast lihtsalt ei saa seda , mida sa tahad, tuleb midagi moodsamat võtta. :? Lihtsalt kogemused on mind õpetanud.
Suzuki KQ oli esimene, aga midagi jäi nagu puudu!!! Polaris...ei komentaari(sattus mulle läbi peeretatud isend)!!!!!! Kawasaki 750i , lärmakas ja nagu puuhobune!! Honda oli hea oma automaadiga(parem kui kõik eelmised) Aga nüüd 1000 ja canam, Ma tahtsin ka nägu naerul tagarattal üle soo lasta ja seda pakub ainult 1000can!
Hunt : 5135402
Kasutaja avatar
Hunt
ATV-Sport.net friik
ATV-Sport.net friik

PostitusPostitas Amigo » 24 Mär 2017, 19:32

Hunt kirjutas:CF500 karpaga versioonile ära hakka üldse vaeva nägema, sellest seda uputamise asja ei saa..
Mootori õhuvõtu kanalitega kaob särtsakus ja lõppkiirus. Kuna seal see karpa töötab vaakumite ja värkidega, siis mootori õhuvõtu toru pikkuse ja augu suuruse muutmisega karpa töö muutub. Ma olen jamanud mitmed korrad selle asjaga. Tuleb hakata toru pikkuse ja otsas õhu augu suurusega mängima, lisaks karpat reguleerima.. Mootor ei taha korralikult töötada, kapsu enam ei tee :cry:
Lisaks siis veel igavane pask õhuviltri kopsik oma kaanega, mis vett ei pea. pärast ehitad need asjad valmis ja saad ise ka aru, et see pole see ja siis ei osta sul ka keegi enam seda pilli nende torudega. Mõnest asjast lihtsalt ei saa seda , mida sa tahad, tuleb midagi moodsamat võtta. :? Lihtsalt kogemused on mind õpetanud.

Vaidleks vastu. Oleme neid ringi teinud ikka mitmeid ja mitte kordagi pole karpat puutunud. Lihtsalt mootorisse sissevõetava õhusnorkli otsa tuleb panna kork ja sinna sisse teha auk ,mis sama suur kui originaal õhuvõtul- vist oli 32 mm. Filtrikopsik jah on paras ämber ja tuleb nats vaeva näha, et veekindlaks saaks. Hävitasime need klambrid ära ja panime poltidega, enne sissepoole väikesed nurgikud mutriga. F.kasutaja Tõks on sellisega küll veeall ujunud nii et ainult toruotsad paistavad. Ja ei jää see masin jõu poolest lahjemaks midagi, vahel tunne, et vastupidi isegi. Aga jah, me sõitsime nende masinatega juba 2008 aastal ja seega katsetusaega ja praktikat rohkem. Kokkuvõtteks- saab asja küll.
Cee-effide tuunimine, hooldus , remont.
Tasuta nõuanded tel. 58 236 408
Kasutaja avatar
Amigo
ATV-Sport.net friik
ATV-Sport.net friik

PostitusPostitas Amigo » 24 Mär 2017, 20:19

Hunt kirjutas:CF500 karpaga versioonile ära hakka üldse vaeva nägema, sellest seda uputamise asja ei saa..
Lihtsalt kogemused on mind õpetanud.

Saada nad minu juurde. Võimalik ka järgi tulla. :OK:Saab asja küll !
Kasutaja avatar
Amigo
ATV-Sport.net friik
ATV-Sport.net friik

PostitusPostitas Hunt » 24 Mär 2017, 20:58

Olen neid ka ikka teinud ja keerutanud ühtepidi ja teistpidi.. jah nad sõidavad, aga mitte enam nii, nagu ilma torudeta. :? Olen neid torustid teinud ja otsa korke teinud ja jamanud, aga ikkagi tuntavalt piirab minekut.. Mitte et see 500 mingi hirmus mineja oleks :D
Amigo muidugi teab rohkem CFidest. Ma võin kõigest muust rääkida tundide kaupa :D
Suzuki KQ oli esimene, aga midagi jäi nagu puudu!!! Polaris...ei komentaari(sattus mulle läbi peeretatud isend)!!!!!! Kawasaki 750i , lärmakas ja nagu puuhobune!! Honda oli hea oma automaadiga(parem kui kõik eelmised) Aga nüüd 1000 ja canam, Ma tahtsin ka nägu naerul tagarattal üle soo lasta ja seda pakub ainult 1000can!
Hunt : 5135402
Kasutaja avatar
Hunt
ATV-Sport.net friik
ATV-Sport.net friik

PostitusPostitas Amigo » 24 Mär 2017, 22:00

Hunt kirjutas:Olen neid ka ikka teinud ja keerutanud ühtepidi ja teistpidi.. jah nad sõidavad, aga mitte enam nii, nagu ilma torudeta. :? Olen neid torustid teinud ja otsa korke teinud ja jamanud, aga ikkagi tuntavalt piirab minekut.. Mitte et see 500 mingi hirmus mineja oleks :D
Amigo muidugi teab rohkem CFidest. Ma võin kõigest muust rääkida tundide kaupa :D

Oh ära põe, ma olen ka igavusest mõnest Kännämmist allveelaeva teinud. Tagasi nad pole tulnud ,järelikult kõik ok....või ehk jäidki sinna lompi :mrgreen:
Kasutaja avatar
Amigo
ATV-Sport.net friik
ATV-Sport.net friik

PostitusPostitas HRS » 06 Veebr 2018, 13:01

HRS
ATV uustulnuk
ATV uustulnuk

Mine CFMoto