Goes 625 Max ei võta starterit taha.

Küsimused, probleemid ja uudised

Moderaatorid: makuke, kala

Goes 625 Max ei võta starterit taha.

PostitusPostitas Renx1 » 10 Dets 2017, 14:53

Enne kui starterit maha kakkuma hakkan uurin kas kellegi sarnast muret enne olnud. Nimelt starterirelee plõksub kenasti kuid starter ise vait. Vahepeal paar minutit käivitusnupuga plõksitamist tõmbas starteri taha ka lõpuks kuid nüüd vait mis vait. Proovisin ka istme alt otse ka aga vait ka sealt . Vool istme alla releele tuleb. Kas siin võib olla loogika, et kas starteris mingi ühendus peetis mis vahepeal korra andis ühendust aga enam mitte. Varem pole muret olnud sellist kuna ATV kasutust saanud kogu aeg. Nüüd aga paar kuud seisnud ja eks ega massinad peavad liikuma :D
Aku viga pole kuna uus aku sai peale ja proovisin ka autolt kaablitega.
Renx1
ATV söber
ATV söber

Re: Goes 625 Max ei võta starterit taha.

PostitusPostitas hans1975 » 10 Dets 2017, 17:46

Relee plõksub,aga kas sa starteri pealt mõõtsid? Kas sinna jõuab vool. Kui ei, siis relee õhtal,kui jõuab siis starteris viga.
Vajad uut klaasi autole või soovid haakekonksu?http://www.autoklaas24.ee
hans1975
ATV friik
ATV  friik

PostitusPostitas Needo » 11 Dets 2017, 09:30

Hansu jutt õige
Võid ka otse akult krokodilliga starteri klemmile panna
Ja proovi ka aku miinus klemmilt mass panna mootorile, ühel oli aku ja mootori vaheline mass katki.
Starteris on vb harjad kinni, tasub ennem lahti võtta ja järgi vaAdata, ennem uue järgi jooksmist
Needo
ATV friik
ATV  friik

PostitusPostitas Renx1 » 11 Dets 2017, 10:31

Tänud vastuste eest. Sõbra samal isendil oli muidu sama teema , et alguses kuidagi hädiselt hakkas käima minema kuigi akus voolu küllaga jne. Tal oli starteris mingi ühendus kehva. Olevat mingi metallist leht sees mille ta kinni keevitas korpusesse. Loodan, et ma pääsen ühenduse jamaga:D
Renx1
ATV söber
ATV söber

PostitusPostitas Renx1 » 08 Veebr 2018, 09:30

Teemasse ka info kuidas korda sai. Starteri võtsin maha ja see täitsa korras. Seega tellisin hiinast uue relee mis kuidagi jube siva kohale tuli 14 päevaga . Vahetusse ja asi korras. Imelik oli see, et vana relee töötas aga pidid start nupuga plõksutama mõnda aega alati:D
selline jubin siis vahetusse:
https://www.aliexpress.com/item/CFMOTO- ... 0.0.TakCID
Renx1
ATV söber
ATV söber

PostitusPostitas Hunt » 08 Veebr 2018, 10:21

Eestis on selline asi 22 eur umbes.. Kas tasus hiinast oodata :D
Suzuki KQ oli hea masin, soovitan!!! Polaris...ei komentaari(sattus mulle läbi peeretatud isend)!!!!!! Kawasaki 750 i....Täitsa mõnus pill, natuke lärmakas ainult!! Nüüd Honda ja rahul
Hunt : 5135402
Kasutaja avatar
Hunt
ATV-Sport.net friik
ATV-Sport.net friik

PostitusPostitas Renx1 » 08 Veebr 2018, 15:42

Hunt kirjutas:Eestis on selline asi 22 eur umbes.. Kas tasus hiinast oodata :D

Poole odavam ta oli kuid see polnudki oluline kuna mul ATV nagunii seisis seoses sellega, et poiss selle korra pikali keeras, siis ei näinud mingit muret oodata ja maksta siin kaks korda rohkem.
Renx1
ATV söber
ATV söber

PostitusPostitas hans1975 » 08 Veebr 2018, 19:13

Ja 14 päeva läks,et atv tagasi ratastele keerata.:)
Vajad uut klaasi autole või soovid haakekonksu?http://www.autoklaas24.ee
hans1975
ATV friik
ATV  friik

PostitusPostitas Hunt » 08 Veebr 2018, 22:26

Ma niisama nokkisin, tellin ise ka palju asju hiinast... Mõnedel asjadel on ikka julmad hinnavahed. mingid asjad on nii, et eestis 10 eur tk, hiinast saab samat asja 10eur eest 10tk komplekti!
Laste hiina atvdele karpa 7 eur, eestis 35 täpselt sama asi! CDi aju eestis 20, hiinas 3 jne jne asju. süütelukk eestis 15 hiinas 2,5 .... ja neid asju ikka löheb katki ja kulub, et neid ma olen varunud mingid karbitäied :D

Aga starteri releed ma pole tellinud, sest seda on tavaliselt kohe ja kiiresti vaja, siis pole vahet, kas 20 või 10, peaasi, et homme saaks :D
Suzuki KQ oli hea masin, soovitan!!! Polaris...ei komentaari(sattus mulle läbi peeretatud isend)!!!!!! Kawasaki 750 i....Täitsa mõnus pill, natuke lärmakas ainult!! Nüüd Honda ja rahul
Hunt : 5135402
Kasutaja avatar
Hunt
ATV-Sport.net friik
ATV-Sport.net friik

PostitusPostitas Renx1 » 09 Veebr 2018, 09:24

hans1975 kirjutas:Ja 14 päeva läks,et atv tagasi ratastele keerata.:)

Pigem muude parandustega venis:P Plastikut natuke parandada ja esimest pakiraami väänata keevitada natuke jne. Eelkõige kulus enamus aega oma laiskusele mis ei lubanud kohe asjade kallale asuda;)

Hunt .....jummala õige. Eks isegi oleksin selle jublaka eestist ostnud kui oleks ATV vaid selle taga seisnud. tavaliselt tõesti on selliseid asju kohe vaja;)
Renx1
ATV söber
ATV söber

PostitusPostitas KarelL » 13 Veebr 2018, 14:44

Väga, et kirjutasite kuidas asja korda saite.
Endalgi käivitamisega vahepeal mingi jama, tasub ennetavalt see relee ära tellida :)
KarelL
ATV uustulnuk
ATV uustulnuk

PostitusPostitas Renx1 » 14 Veebr 2018, 08:51

Kusjuures...teema pole veel läbi :D Uus relee töötas 1 õhtu. Järgmine päev läksin vajutasin starteri nuppu ja oplaa mootor läks käima ja starter jäi peale. Ühtegi tööriista ka käepärast polnud. Süüde välja aga starter litsub edasi. Kiskusin hooga kõik releed ka välja istme alt, et äkki jääb vaid aga kus krt:D Lõpuks leidsin , et mul siiski kuuskant võti olemas atv kohvris ja akuklemmikruvid mul kuuskant seega aku juhtmed maha ja vaikus saabus lõpuks. Olin küll juba kindel, et põlebki sisse starrter.
panin vana vigase relee tagasi mis tayhab plöksutamist kuid käima läheb lõpuks. Ilmselt uus relee kusagilt midagi seest lühistas. Aga vea koht ikkagi tundub selge olema:D Ju tuleb seekord eestist uus relee osta.
Renx1
ATV söber
ATV söber

Mine CFMoto

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Google [Bot], Yahoo [Bot] ja 2 külalist

FOXGEAR