Mis firma kiiver oleks kõige mõtekam osta (kuni 2k eest)

ATV sõidul vajaminev varustus (riided, kaitsmed jms)

Moderaatorid: makuke, kala

Re: Mis firma kiiver oleks kõige mõtekam osta (kuni 2k eest)

PostitusPostitas neebik » 10 Okt 2009, 11:41

Kasutan HDM kiivrit, spy prillid, probleeme ei ole maksis päris head hinda, sinna 2k kanti aga lõpumüügil sain odavamalt kätte. kiiver korras ja ei lamene kui ise just ei lõhu.
neebik
ATV uustulnuk
ATV uustulnuk

PostitusPostitas pummel » 08 Nov 2009, 17:46

Ikkagi ei ostnud seda odavamat airohi kiivrit.Loodusinvestis on minu meelest hetkel super hea kiiver 1900 eegu eest,üleskäiva lõuaga,ainult et mõõte vähe alles xl oli raudselt.Tavahind 3500,aga hetkel saab 1900 eegu eest http://www.loodusinvest.ee/motokaup/?gr ... e=803&nr=6 ,väljasolevast hinnast saab kergelt maha ilma tutvusteta,vaja ainult küsida.Nimelt see vana mudel ja nad müüvad need hea hinnaga maha.Miinus et ainult ühte värvi,selline läikiv kirsipunane. Mul kodus 6 erinevat kiivrit ja selline klaasiga on see mul küll kõige parem,käisin proovimas ei saanud mina seda klaasi uduseks,samas istub peas väga mugavalt õhku on ka piisavalt ja külm ei hakka,ei oskagi midagi paha kosta.Julgen soovitada kes otsib sellist,ei maksa ju atv-ga metsas mütates osta 9000 eegust kiivrit,mis pidevalt vajab pesemist.Seal on pakkuda ka Grex kiivreid aga see ei istu pooltki nii mugavalt peas kui minu pakutud Nolan.Päikesesirmi võtsin ära,seda pole praegu küll vaja pori koguma:)
Tsipa odavam mudel on seal ka pakkuda,värv ja välimus suht sarnane,aga tollel on lõuaosa nii lülike,et minul hakkas lõug käima vastu kiivrit.
Savi on....
Kasutaja avatar
pummel
ATV-Sport.net friik
ATV-Sport.net friik

PostitusPostitas makuke » 09 Sept 2010, 08:33

Airoh tõesti oma hinna eest on päris hea valik, ise olen rahul, kasutanud 4 aastat.
Mootorrataste ja ATV ümberehitustööd.
ANSYS analüüs (pinged, deformatsioonid, optimeerimine)
Erilahenduste projekteerimine, DWG joonised, CAD mudelid

Mark R. 58100189
est.markraja ät gmail.com
makuke
ATV friik
ATV  friik

PostitusPostitas pleku1 » 13 Jaan 2018, 01:46

Aave Transport, seal ka müüakse Airochi.
pleku1
ATV uudistaja
ATV uudistaja

Eelmine

Mine Varustus

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline

FOXGEAR