Halva maine kujundajad

ATV teemalised uudised erinevatest pressi väljaannetest!

Moderaatorid: makuke, kala

Halva maine kujundajad

PostitusPostitas Jope-N-puh » 21 Nov 2018, 15:26

ATV -Alati Tagasi Vette
Kasutaja avatar
Jope-N-puh
ATV söber
ATV söber

Re: Halva maine kujundajad

PostitusPostitas Hunt » 22 Nov 2018, 08:12

No jah, mis oskame öelda. sadade kilomeetrite viisi sadade meetrite laiuses elektri liine ja gaasitrasse rajatud, kus loodus kõik pahupidi keeratud.. Siis karjäärid, metsa raied.. lõpp lloodussõbralik.
Mul oma raja peal ka üks maaomanik käis ikka kaikaga vehkimas.. Ükskord pidasin kinni ja" mis sind vaevab" , sain vastuse, et terve mets pahuüpidi ja puud maha süidetud. Ma vastasin, et siit läheb kaks ratta jälge, mis JAH on sügavad, sest me sõidame alati samat rööbast, ja see lepavõsa, mis maha süidetud, see pole puu. Siis me pläristame, No me korra kuus sõidame su majast 400m kauguselt metsas mööda.. sorry! ja see on riigi maa takkaotsa. Lõpuks taandus väike vaidlus tavalisele kadedusele, ta tahaks ka, aga naine ei luba osta. :lol:
Suzuki KQ oli esimene, aga midagi jäi nagu puudu!!! Polaris...ei komentaari(sattus mulle läbi peeretatud isend)!!!!!! Kawasaki 750i , lärmakas ja nagu puuhobune!! Honda oli hea oma automaadiga(parem kui kõik eelmised) Aga nüüd 1000 ja canam, Ma tahtsin ka nägu naerul tagarattal üle soo lasta ja seda pakub ainult 1000can!
Hunt : 5135402
Kasutaja avatar
Hunt
ATV-Sport.net friik
ATV-Sport.net friik

Re: Halva maine kujundajad

PostitusPostitas Jope-N-puh » 22 Nov 2018, 13:40

Eks isegi sõidan sedasi ringi (liinialuseid ja metsasihet)et võimalusel lendab äkki keegi välja ja kukub lõugama,sõida kui ilusti tahes inimesteke seostub atv ja sellega seonduv ümberjaudse lõhkumisega ,antud artikkel räägib siiski kongreetsetel metsaalustel luba küsimata ukerdamisest mis päris viisakas poleks
ATV -Alati Tagasi Vette
Kasutaja avatar
Jope-N-puh
ATV söber
ATV söber

Mine Meediakajastus

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline

FOXGEAR