ATV-Sport.net - Registreerimine

ATV-Sport.net foorumile registreerimine on TASULINE! Liitumine 50 EEK.
Me nõuame, et te käituksite järgmiste reeglite järgi.

Foorumi administraatorid ja moderaatorid annavad oma parima, et eemaldada siit ebasobilik materjal. Siiski on võimatu kõiki postitusi läbi vaadata. Seepärast pead Sa nõustuma, et administraatorid ja moderaatorid ei vastuta siinsete postituste sisu eest ja need ei esinda nende huve.

1. Teiste foorumite reklaamimine, mis on oma põhimõttelt sarnased ATV-Sport.net foorumile, on keelatud.
2. Mõtle enne postitamist ja teema loomist hoolega järgi mida kirjutad. Postita ainult siis kui post sisaldab mingit infot vöi midagi huvitavat ka teiste foorumi kasutajate jaoks. Püüa kasutada korrektset eesti keelt. Enne teema loomist leia õige alafoorum kuhu sinu teema sobib. Püsige etteantud teemas!
3. Ära tee postitusi, mis sisaldavad ainult ühte-kahte sõna või smileyt. Sellised postitused kuuluvad kustutamisele. Korduval eksimisel bännitakse konto!
4. Loe läbi ka KKK, sealt leiad vastused enamlevinud küsimustele foorumi kohta.
5. Kasuta otsingut veendumaks, et sarnane teema või vastus Sinu küsimusele juba foorumis ei eksisteeri.
6. Teema pealkirjasta nii, et seda nähes võiks aru saada mille kohta sa seal küsid, ära tee teemasid pealkirjaga Appi!, Kas keegi saab aidata? jne.
7. Kui tahad kellegagi omavahel vestlust pidada, kasuta PS-i. Isiklikud vaidlused lahendage samuti PS-i teel!
8. Ära tee mitut posti järjest. Saad oma eelmist postitust muuta, kasutades MUUDA nuppu.
9. Ära kasuta postituste sees pilte mis on suuremad kui 640x480 pikselit, kui on soov näidata pilti, mis on suurem, tee link millele klikkides avaneb see pilt.
11. ÄRA KASUTA FOORUMIS SUURI TÄHTI!
10. Ära kasuta foorumis ebasündsaid, solvavaid, viha õhutavaid, ähvardavaid või seksuaalseid väljendeid, ära sõima teisi foorumi kasutajaid (samuti mitte PS kaudu). Seda eirates võid sa saada kohese ja alatise bänni! Iga postituse IP aadress salvestatakse, et aidata neid tingimusi täide viia.
11. Keelatud on teha postitusi, milles olev informatsioon on selgelt vale ja teisi foorumi kasutajaid eksitav.
12. Keelatud on pornograafiliste, rassismi ning rahvuste vahelist vaenu õhutavate materjalide (lingid sellistele saitidele, filmid, pildid...) levitamine foorumi kaudu (ka PS kaudu).
13. Ära pane omale ülipikka/mahukat allkirja. ATV-Sport.net foorum jätab omale õiguse seda korrigeerida või kustutada!
14. Andke modedele teada teemades toimuvatest läbudest ja idiootsetest kasutajatest ja kõigest, mis silma häirib. Koostöö tulemusel muutub ka foorumi OLEK paremaks.

Need on üldised reeglid, millest kõik foorumi kasutajad peavad kinni pidama, reeglite eiramine võib kaasa tuua postituste kustutamise või teema sulgemise, halvemal juhul kasutaja eemaldamise foorumist (bännimise).

Loodetavasti möödub sinu foorumis veedetud aeg kasulikult, leiad siit vajalikku infot ning vastused oma küsimustele ning lahendused oma probleemidele. Samuti on sul võimalus jagada oma teadmisi teiste foorumikasutajatega, andes neile asjalikku nõu ning abistades neid probleemide lahendamisel.

 

FOXGEAR